Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A biszexualitás miért nem...

A biszexualitás miért nem számít identitás zavarnak?

Figyelt kérdés
Ha a biszex férfi nővel van, akkor férfi szerepben van. Ha viszont férfivel van, akkor női szerepben van, feltéve ha őt dugják vagy ő szopja le a másik férfit. Tehát lényegében nemi szerepet vált, identitást vált akár random módon az, aki biszexuális férfi. Szóval tudományosan miért nem számít nemi identitás zavarnak a biszexualitás?
2023. jún. 6. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Miért foglalkoztat ez?
2023. jún. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Téged miert zavar hogy ez engem "foglalkoztat"? Mi jogon határozod meg, hogy egy másik embert mi "foglalkoztathat"? Nárcisztikus vagy talán egyes?
2023. jún. 6. 17:17
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Félreértettél.

Tényleg érdekelt, azt hittem valami kutatáshoz vagy diplomamunkához kell kérdezned.

2023. jún. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
91%
Mert nem így működik a biszexualitás és nem vagy valami értelmes :)
2023. jún. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4es tudsz tudományos kutatómunkát mutatni arról, hogy a biszexualitás miért nem nemi identitas zavar? Ja hogy nem, de minősíteni azt tudsz. Ez pedig pont nem engem minősít.
2023. jún. 6. 19:51
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor amúgy szerinted hogyan máshogy működik a biszexualitás mint ahogy vázoltam az adott helyzetet? Egy ff aki nővel ff szereoben van, de ffval meg női szerepben van szexuálisan. Ha ez nem nemi identitás zavar, akkor mi az?
2023. jún. 6. 19:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!