Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet már kapni Suboxone-t?

Lehet már kapni Suboxone-t?

Figyelt kérdés

2023. jún. 6. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. jún. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És mi van helyette?
2023. jún. 22. 21:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Magyarorszagon a black marketen?


Amfi, kola. Ennyi fokent. Nyomokban MDMA.


De olyan szar minoseguek hogy penzpazarlas, es atveres. Egyedul a kola nem, de az is csak azert mert valaki akit nem ismertem tudott egy megbizhato emberrol es jo minoseget hozott, de csak kolat.


Opioidot ami meg ugy tiszta talalni kb. Eldorado kincsehez hasonlit.


Hollandiaban viszont mindent megtalalnal. Meg kb. Belgiumban meg egesz nyugat EU ban.


Nem erdekuk ide szallitani onnan.


Esetleg ha kimesz Nemeto.ba es ott hasznalod, vagy Svajc/Ausztriaba.


De itthon... csak ez a ketto. Amfi/kola, esetleg ritalin.


Egy csajt ismertem pszichiatrian aki valahonnan szerzett opiate ot. Heroint azt hiszem meg sorolta. Hogy hol a fszba szerezte arrol fingom sincs.


Talan kommunikalnom kellett volna vele. Na latod, ez is az en hibam.


Szoval lehet szerezni, de nemtom hogy egyaltalan az a csaj meg el-e mert hogy milyen tiszta a szer, hol van mi van vele. Csak egyszer lattam. Lotte magat vele.


Ismerkedni, kutatni kell, de ne legyen sok remenyed opiate okra, max korhazban ha lopsz xd.

2023. jún. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!