Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van értelme az új pszichológus...

Van értelme az új pszichológusomhoz járnom, ha az első beszélgetésünk után szánalmasabbnak és nyomorultabbnak érzem magam, mint eddig?

Figyelt kérdés

2023. jún. 7. 18:43
 1/7 Sulek Péter ***** válasza:
100%
Talán érdemes atgondolni meg 1 esélyt adni hátha, de ha nagyon nem megy, érdemes váltani
2023. jún. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt, miért érzed így magad szerinted?
2023. jún. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez elég helyzetfüggő. Simán mondhat olyat egy szakember, ami benned elindít nem feltétlen kellemes folyamatokat. Ettől még nem biztos, hogy vele/veled/a kettőtök "összeillésével" van a baj. Egy-két alkalommal még tuti elmennék, jó is könnyen kisülhet ebből. De akkor el is kell neki mondanod, hogy milyen érzéseket váltott ki belőled az első alkalom.
2023. jún. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Olyat mondott, ami teljesen elkeserített.
2023. jún. 7. 22:30
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
Úgysem ő fogja megoldani a problémáidat, max. csak tanácsokat ad! (jó pénzért)
2023. jún. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mit tettél végülis?
jan. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Még járok hozzá 😅


Amúgy második alkalommal rendeztük a dolgot, észrevette, hogy rosszul esett, amit nekem mondott, és megbeszéltük. Mondta, hogy nem szokott ilyet tenni, de engem felhívott volna, ha aztán én egyáltalán nem jelentkezem, mert semmiképp sem szerette volna így lezárni, vagy inkább nem lezárni (?)

jan. 5. 14:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!