Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen erős altatók vannak?

Milyen erős altatók vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 éves fiu vagyok. Pár hete kezdtem el dolgozni. 04:40-05:00 között szoktam kelni. Nekem 8-9 óra alvásra van szükségem. Na most a problémám, hogy a zajok miatt nem tudok fél 11 előtt aludni, amíg a többiek el nem alszanak.( és minimum nekem 1-1,5 óra elaludni)


Nagyon ki vagyok jelenleg. Nem szoktam sírni, de most 20 percen keresztül csak feküdtem, és sírtam mert teljesen kikészültem úgy érzem. 3-5 órákat tudok maximum aludni. Munkában alig tudok teljesíteni, folyamatosan fáradt vagyok. Most is fél 9-kor próbáltam volna aludni, de lehetetlen. A család többi része zajong(hiába szólok) a kutyàk ugatnak, es meg sorolhatnám. Sajnos nagyon érzékeny vagyok a zajokra, és csak akkor tudok aludni ha teljes csönd van. Na most zaj szűrő fülesem van, de akkor meg nem kelek fel az ébresztőre:D


És mielőtt valaki írná, hogy “én napi 4-5 órát alszok, és tökre bírom nem tudom mit nyavogsz” nekem ez nem mennyiség, és ez egyeltalán nem elég számomra. Érzem, hogy emiatt vagyok már beteg is.


Tudnátok valami erős altatót ajánlani?Vagy valami ehhez hasonló gyógyszert? Màr bármit beszedek, de én ezt nem bírom.



2023. jún. 13. 21:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
5%

Mirzatenbol a 15mgos úgy altat mint a fene.


Pszichiáter tudja felirni

2023. jún. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha altatót kell szedned, 1) rászokhatsz 2) ugyanúgy nem fogod hallani az ébresztőt, mert annyira mélyen aludnál tőle. Csak mondom.

Nem lehet valahogy úgy megoldani, hogy az ébresztő rezegjen a csuklódon, vagy valami hasonló, ha már nem hallod a zajszűrő miatt az ébresztést?

Esetleg kipróbálhatod a Sedacur forte-t, arra nem lehet rászokni.

2023. jún. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Frontin+ bor
2023. jún. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
Abba kell hagynod a reggel 6-kor kezdődő munkát! Fizikailag nem bírod. Keress másik munkahelyet, tanulj más szakmát. Nem szokhatsz rá az altatóra 18 évesen! Ne tedd tönkre az egész életedet!
2023. jún. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
0%
1-2 Fidesz média videó
2023. jún. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
4-es tok jó, de abból nem tud megélni, hogy munkanélküli. Sok városban faluban csak ilyen melók akadnak, ez a valóság. O se azért vállalta mert gondolom sok jobb lenne helyette.
2023. jún. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%
Akkor is keressen, akkor máshol, mert így nem tudja leélni az életét. Tanuljon olyan szakmát, amihez nem kell 6-kor kezdeni.
2023. jún. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21%
Sürgősségi osztályon is 12 oraznak, sehol sincs kolbaszbol
2023. jún. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
37%
Az egészséged mindennél fontosabb. Ha nem bírod munkát, hagyd abba!
2023. jún. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szeretem ezt a munkát, és habár néha korán kell kelni, de nagyon hamar végzek, általában 1-re otthon vagyok.Most fogok esti érettségizni, és ez pont jó, mert be tudok jàrni az óràkra. Sikerült találnom egy megoldást, ami úgy tűnik hasznos eddig. És igazatok van, nem jó ha rászokok ennyi idősen az altatóra.
2023. jún. 15. 21:50
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!