Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a szakkifejezés az ilyen...

Mi a szakkifejezés az ilyen öngyilkosokra?

Figyelt kérdés

Aki az egész életét úgy éli hogyha valamilyen dolog megtörténik (pl. egy örökletes betegség előjön, valakije meghal, bizonyos életkort betölt, ez vagy az megtörténik vele), akkor ő megöli magát. Ez általában egy konkrét dolog szokott lenni, csak példákat soroltam fel, általában ilyesmi okok szoktak erre lenni.

Néha ezt hangoztatja a környezetében. Valakinek gyakran.

Minden lehetőséget ellök magától, ami esély lenne arra hogy eltérjen az elhatározásától.

Csinálja a dolgát és él, akár évtizedekig is.

Viszont amikor ez a dolog bekövetkezik, akkor tényleg valóra váltja amit egész életében ígért meg tervezett és megöli magát azonnal.


Légyszi csak normális válaszokat írjatok .



2023. jún. 14. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Krónikus depresszió szuicid hajlammal?
2023. jún. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
33%

Figyelemhiany


Szerintem nekem az átlagnál több ismerősöm lett suicid. Egyik se kurtolte tele vele a világot, egyszer csak megtortent

2023. jún. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2- akkor is figyelemhiányos ha a végén tényleg megteszi, sikeresen?
2023. jún. 14. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!