Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek közül melyik a legjobb...

Ezek közül melyik a legjobb termék és mért ? gal magnézium biszglicinát, yiya magnézium biszglicinát, natur tanya magnézium-biszglicinát ?

Figyelt kérdés

2023. jún. 16. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom ez a biszglicinát mi a lófütty, de szerintem rendes magnéziumot vegyél.


[link]


Itt megtalálod melyek a jók, és melyek a rosszak.

2023. jún. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát pedig ez állítólag nagyon jó forma jobb még a citrától is nézz utána jobban csak a termékek körül nem tudom melyik volna a jobb
2023. jún. 16. 17:25
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Gal
2023. jún. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Alig van értlemezhető tanulmány róla, 1 darabot találtam, ami talán komolyanvehető. Én a helyedben nem volnék olyan biztos benne, hogy olyan jó az.
2023. jún. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Na vegre mas is utana nezett. Valoban kb egyetlen egy tanulmany vizsgalta a felszivodast kulonbozo formak kozul es alig volt kulonbseg.
2023. jún. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

5\5


Majd, ha a nagy gyógyszergyárak adnak ki ilyen készítményeket, na akkor elhiszem, hogy jó. Amíg ilyen natur tanya szintű baromkodást találok csak, addig részemről ez a bullshit kategória.

2023. jún. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
be linkelnétek azt a tanulmányt köszönöm
2023. jún. 16. 21:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem amugy te felreerted a dolgot. A gal, wtn stb 100x odaveri pl a gyogyszertari magneziumot minosegben. A gyogyszertarival az a baj hogy ha pl nem csak sima por hanem pl bogyo formaban van akkor a legolcsobb anyagokkal csinaljak meg. Kb egy eki tabletta is minosegibb.


Amugy tenyleg erdemesebb magnezium biszglicinat meg laktat stb cuccokat szedni mert kevesebb esellyel fosat meg. Magnezium potlas szempontjabol nem sokat szamit de azert jo ha nem kell wcre menni utana = tobb epul be. De aki birja a citratot nagy mennyisegben annak az is mwhet.


Amugy kerdezo: magnesium citrat, bisglicinat absorbation ncbi.


Igy keress ra aztan talalsz majd valami tanulmanyt a temaban.

2023. jún. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nah ja, az ekik pont arról híresek, hogy a legjobb vivőanyagokat használják a zugvegyészek, elvégre azon a 80forint\darab áron, amin eladják a darkweben annyi hasznuk van, hogy nem győzik a minősegét ilyen téren növelni. Idióta, lol
2023. jún. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

De megint minek irsz olyanrol amirol deka fogalmad? Eloszor is idiotazd le anyadat amiert nem nyelt le.


De hogy maradjunk a temanal. Direkt ironikus volt a hasonlat. Ertsd a gyogyszertari orvossagoknal is a legolcsobb szarokat rakjak bele kb mint az eki eseten. Btw 500ft darabja darkweben a jobb 300mg mdmat tartalmazok.


A minosegi tapkieg gyartok yiya, gal, wtn ott igyekszenek full minosegi cuccot kiadni. Ott azert nem fogsz latni titanium dioxidot es tarsait. Igaz mar az orvosin se miuta. Betiltottak

2023. jún. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!