Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit javasolt tenni, ha úgy...

Mit javasolt tenni, ha úgy érzem, hogy "elgyengült" az idegrendszerem?

Figyelt kérdés

Főleg olyan tüneteim vannak, hogy kis dolgok is nagyon fel tudnak zaklatni.

Úgy képzeljétek el, hogy mondjuk ha történt régen veletek valami rossz, mondjuk egy vitába keveredtél valakivel és felidegesítenek. Rám ilyenkor utólag rám jött mindig ilyen remegés, zaklatottság érzés.


Na most ez elő tud jönni kisebb stresszhelyzetekben is. Gondolom kicsit legyengült az idegrendszerem, mert sok stressz érte.


Ezt valami vitaminnal lehet kicsit turbósítani?


Milgamma-t olvastam még javaslatnak, nem tudom az ilyesmire jó lehet?


2023. jún. 17. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Lehet a magnézium jó ilyenre !
2023. jún. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Alvás, minimum 8ora, hétvégén napközben is akár egy fél óra. Vagy meditációs zenék youtube on van ezer. Koffeint vagy teljesen elhagyni vagy nagyon lecsökkenteni. Felzaklató dolgokat pl. Horror vagy simán híreket olvasni se ajánlom. Nekem ezek elhagyása sokat segített+napi mozgás hogy legyenek jó hormonok a fizikai aktivitás után.
2023. jún. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen ásványi anyagos, vitaminos csodák enyhíthetik a gondokat, de nem fogják megoldani... Persze, kérdés, mit is szeretnél - ha elég neked annyi, hogy kicsit kevésbé leszel labilis, akkor ok... Ha stramm akarsz lenni, sokkal több és átgondoltabb változás kell
2023. jún. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 vantel ***** válasza:
0%
Szerintem szityizz, az nyugtat.
2023. jún. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3-as mire gondolsz pontosan?


Sok gond ért, inkább úgy érzem, mintha gyenge lenne ez a kezelő kepessegem vagy tulerzekennye valtam

2023. jún. 17. 20:40
 6/9 A kérdező kommentje:
Mentek a zöldek, köszi egyébként
2023. jún. 17. 20:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha stramm akarsz lenni nagyobb változás kell! Mire gondolsz?
2023. jún. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gondolom, elfojtottad magadban ezeket... na ezt az állapotot kell megszüntetni...
2023. jún. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megoldatlan problémák, rendezetlen kapcsolatok.
2023. jún. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!