Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns jó ötlet?...

Antidepresszáns jó ötlet? Erre felírják?

Figyelt kérdés

Pszichológust már megjártam, nem segített, sőt rosszabbul is érzem magam. Nem szeretnék másikhoz menni mert így is túl sokat költöttem már.


A legnagyobb problémám az, hogy folyamatosan rossz dolgokon agyalok, úgy érzem, minden és mindenki ellenem van. Egy másik ember jó társasága le tud foglalni de nem lehetek mindig társaságban főleg hogy dolgozom is. Mindig a legrosszabbra gondolok és annyit agyalok hogy mindig sírás a vége és nem tudok megnyugodni. Vannak valós problémáim is de azok kezdenek megoldódni és ezért is furcsa hogy most hogy azok rendbe jönnek mégis vannak néha öngyilkos gondolataim.


Gondolkozom azon hogy pszichiáterhez menjek és felírassak gyógyszert, ismerek olyat akinek bejött, de félek attól hogy hízni fogok tőle, már így is túlsúlyos vagyok ami csak még jobban keseríti az életemet. Ezenkívül igazából jókat hallottam róla, csak tudjam is majd letenni.


2023. jún. 18. 09:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindezt valóban mondd el egy pszichiáternek.
2023. jún. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
35%

Ha egyszer bekerulsz az antidepresszáns mókuskerekbe valószínű sose szállsz ki belőle, Max lesznek tiszta periodusok.


Pár hónap, év.


De a gyógyszer veled marad. Nagyon ritka aki életében 1x szedett gyógyszert és onnan minden helyrejott

2023. jún. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!