Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongás miatt sokat szédülök...

Szorongás miatt sokat szédülök, 2 hónapja kezdtem el dolgozni az ügyön, mikor várható hogy jobb lesz?

Figyelt kérdés

Neurológus azt mondta max psziches lehet.


Már elkezdtem mozogni, sokat szoktam sétálni, hogy emberek között legyek a városban.


De mivel rajtam van szorongó érzés ezért ilyen enyhe szédülés erzettel szokott történni, ami kenyelmetlenné teszi a dolgot.

Kicsit úgy érzem, hogy gyógyszer nélkül nehezebb javulni, ha vannak fizikai tünetek.


Plusz amiatt is szorongok, hogy mikor fog megszünni


Korábban állandó fejfájás volt vagy szívdobogás érzés, azok most elmultak, most ez a bizonytalanság érzés van rajtam.


Általában fel óra egy óra seta van, tempósabb ütemben.


A lelki dolgokon pedig meditációval foglalkozok. Pszichológusra sajnos nincs pénzem, de nagyjából tudom is hogy mik a problémáim csak eddig szőnyeg ala söpörtem, csak elojottek a testi tünetek


2023. jún. 18. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem egy lábtörés, hogy meg lehessen mondani, hogy mikor leszel jobban. Van aki helyre jön attól a módszertől amit most csinálsz (ha jól értem szoktatod magadat azokhoz a helyzetekhez amik kiváltják a szorongást) van aki pedig nem. De sajnos nincs olyan szám, hogy mondjuk 5 hónapnyi ilyen szoktatás/edzés után elmúlik a pánik.
2023. jún. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyan ezzel küszködök én is.. 2 éve volt már ilyen akkor kb 2 hét alatt csillapodott.. Most megint 1 hete tart,főleg emberek közt jön ez a bizonytalanság érzés/szédülés. Nagyon rossz, én nyugtató teát iszok,meg magnézium b6 pezsgőtablettát,és próbálok nem ezen szorongani hogy mi ez már és hogy miért nem múlik. Kitartást neked is.
2023. jún. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!