Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek élni, de kikészít a...

Félek élni, de kikészít a nyugalom. Mi ez?

Figyelt kérdés
Hónapok óta nem történik semmi, itt a nyár és rettegek bármibe is egyedül belekezdeni. Szeptembert várom h kezdődjön az egyetem. De úgy érzem addig megorulok a semmittevésben. Miért van ez velem? Miért tespedek a szenvedésben?

2023. jún. 18. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
17%

"De úgy érzem addig megorulok a semmittevésben"

Irigyellek, de tényleg. Nekem sajnos rengeteg mindent kell csinálnom ahhoz, hogy éppen csak a felszínen maradva megéljek és nagyon szeretnék már megpihenni közben. De látom, te semmittevéssel is fenn tudod tartani magadat. Ha ennyire zavar az életed, cseréljünk: én szívesen lekötném magamat semmittevéssel, neked meg lenne mit csinálnod.

2023. jún. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor nyariszunetben keszultem ki fiatalon. Vegul a let elviselhetetlen konnyusege szo szerint, ami kicsinal.
2023. jún. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj el diákmunkàra, önkénteskedj. Beindul a fesztivàlszezon ott is lehet ilyet. Utána mwg lehet bulizni ismerkedni for free.. de ha ez nem akkor kezdj valamilyen hobbyt. Vagy csalàddal kirànduljatok ,nyaraljatok. Vagy csak élvezd ki hogy semmit nem kell csinálni. Hidd el ahogy az előttem szóló is ìrja pàr év és mikor magasnak kell megteremteni majd mindent akkor visszasìrod ezeket a "vergődős" időket.
2023. jún. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Hónapok óta nem történik semmi"

Ezek szerint nem csak most, hanem már jó ideje.

Nem érdemes arra várni, hogy történjen valami. Ha csinálsz valamit, mindjárt előidézel egy ki történést, és lesz értelme és öröme a napjaidnak.

2023. jún. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
*kis
2023. jún. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!