Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet ekkora patkány egy...

Hogy lehet ekkora patkány egy pszichológus? Megbeszéltük hogy majd szól jövőhéten, azóta eltelt 2 hónap

Figyelt kérdés
Megbeszélésre elkérte a pénzt magánúton, teljesen elmondtam a gondjaim, kitárultam azt mondta hív majd meg ír aztán nem is válaszol semmire. Nem is velem van a baj itt. Apszichiáter is egy flegma izé volt aki hülyének nézett
2023. jún. 20. 15:05
1 2
 1/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
85%
Akkor hagyd ott, keress mást. Nagyon fontos a bizalom és neked ez nincs meg iránta.
2023. jún. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Csak akkor minek mondtam el neki dolgokat...elég gáz
2023. jún. 20. 15:20
 3/15 anonim ***** válasza:
69%

A legtobb ilyen, sajnos.


Velem is amikor korhazban talalkozunk koszonok neki, vissza se koszon.


Mindez azert, mert... nem tudom...


Magara vett valamit biztos.


Ok nem orvosok, ok bolcseszek, mondhatni hetkoznapi emberek egy iromannyal amit diplomanak hivnak.


Hanyszor volt, hogy 1 ev utan is megkerdezte (jegyzetelve) hogy hany eves vagyok. Feltette ugyanazokat a kerdeseket.


Majd felhivott egy nap, persze formalisan megfogalmazva, de lenyeg a lenyeg, hogy ne jarjak tobbet hozza, hogy miert, mert ertelmetlen.


Jo lenne visszakapni az ilyen bunkoktol azt a par szazezer forintot meg idot.


Pszichiaterek ugyanez az egyik sorozatban elkuldott a picsaba. Volt hogy megpofozott, volt hogy mondtam neki ongyikos tettet hatjottam vegre csak nem sikerult, erre azt mondta "szorakozzon mas orvossal".

2023. jún. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szerencsére 12 ezret hagytam "csak" ott de rájöttem, hogy nem kell ez nekem. Rajtam ilyen droidok ne "segítsenek" meg neveljenek át. Amúgy is csak szociális fóbiám van meg szorongáso zavarok, amiket magamnak is meg tudok oldani. Ezek csak pénzért vannak egyiket se érdekled. Éreztem hogy próbálja mutatni hogy érdekled de undorító dolgok vannak az egész mögött. Semmi értelme
2023. jún. 20. 17:50
 5/15 anonim ***** válasza:

Jesszusom, ti milyen dokikat fogtatok ki.

Mi az, hogy megpofoz valakit a doki?!


Kérdező, megértem, hogy elvette a kedved az egésztől ez a pszichológus és pszichiáter, de hidd el, hogy tényleg vannak még olyanok akik becsülettel végzik a munkájukat.


Próbálj meg mást keresni, kicsit hosszabb folyamat, mert nem feltétlenül az első doki az akivel passzoltok.


Biztos van a város ahol laksz ilyen városi csoport vagy minek mondják. Pl. Budapesten láttam, hallottam.

Ott fel tudsz rakni kérdést anonimként, hogy kit ajánlanak. De akár itt gyakorin is, ha megadod a városod nevét. Így ajánlásokkal/tapasztalatokkal talán valamivel könnyebb kifogni egy jobbat, mint mondjuk a google-n ahol csak feldobálja, hogy kik vannak.

2023. jún. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
Semmit nem hibáztál, megbíztál benne.
2023. jún. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

Annyira örülök, mikor ilyen őszinte dolgokat olvashatok a gyakori.


Szerintem a legtöbb pszichológus többet àrt, mint használ. Elnézést kérek a kivételektől !

2023. jún. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Pénzéhes kutyák.
2023. jún. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%
Ezért nem járok egyikhez sem! Azoknak az időknek vége! (Remélem!)
2023. jún. 21. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Adott szakembernek saját honlapja van -e, mit ír magáról, egyéb felhasználói értékelések, vélemények róla...

Megbízhatóságban ezek segíthetnek.

2023. júl. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!