Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ilyen lelkisegély szolgálat...

Ilyen lelkisegély szolgálat félék ki tudják nyomozni hogy ki az ember?

Figyelt kérdés

Tegnap írtam az itteni online szolgálatnak, fáradt voltam meg minden és így utólag teljesen und hangoztatott hogy talán veszély vagyok magamra meg hogy teljesen zökkent vagyok, és most félek hogy valahogy kiderítik ki vagyok. Vagy hogy valahogy mindaz amit ott kiírtam magamból valahogy visszajut hozzám.


Meg tudják ezt csinálni??



2023. jún. 20. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt eltudom képzelni, hogy kapcsolatban vannak a hatóságokkal és ha tényleg olyan a helyzet, akkor tudnak eszkalálni, de megnyugtatlak, hogy talánokra biztosan nem fognak kivonulni hozzád.
2023. jún. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem ez a dolguk.
2023. jún. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hol írtál nekik pontosan?


Amúgy meg ha olyan helyzet van akkor megpróbálják értesíteni a hatóságokat, de ez jobban inkább akkor fordul elő mikor pl valaki úgy telefonál, hogy a híd szélén áll ugrás előtt stb, akkor próbálják megtudni, hogy pontosan hol lehet stb, és ha sikerül beazonosítani akkor értesítik a hatóságokat, amíg meg odaérnek addig próbálnak szóval tartani stb.

2023. jún. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!