Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet hogy a stressz?

Lehet hogy a stressz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A múlthét pénteken este volt egy kisebb hasmenésem (1x), szombaton azonban már semmi hasonló tünetem nem volt, majd Vasárnap jött egy olyan gondolatom, hogy mivan ha megint Hepatitisz? Tehát mi van ha megint az jött vissza? Tudni kell, hogy tavaly nyáron elkaptam a HAV-ot, azonban azóta ha egy kicsit is megfájdul a hasam nagyon félek, nagyon beteg voltam akkor és tartok az akkori érzésektől.

Hasonló volt a helyzet az elmúlt napokban. Hétfőn már féltem enni, s gyakorlatilag egy pár falatot kívül nem tudtam megenni többet, pedig nagyon nagyon éhes voltam. Mindezt még az is megelőzte, hogy Nagyapám elvesztettem néhány hete, sokat idegeskedtem, éjszakákat nem aludtam, majd mivel volt egy emésztőrendszeri fertőzése halála előtt, elgondolkodtam, hogy mi van ha elkaptam és amiatt volt pénteken a hasmenésem. Ekkor jött a komolyabb érzés. Szó szerint undorodtam az ételektől, mindannak ellenére, mint ahogy előbb említettem, nagyon éhes voltam, majd amint megettem azt amit, hányinger, de inkább émelygés jelentkezett és egy különös szorító érzés a gyomrom, hasam tájékán, de nem fájdalom, pusztán egy megmagyarázhatatlan nyomás+ ehhez sok-sok gyomorsav is társult, majd nem tudtam enni többet.

Nem tudom azt mondani, hogy fáj, fájt a hasam, mert nem, csak tényleg amint már fáj a hasam az éhségemben és az következne, hogy ennék, előjön ez a félelem, ez a nyomás.

Más tünetet egyébként nem érzek, csak ez a megmagyarázhatatlan szorongás, idegesség mikor megpróbálok enni.


Mit gondoltok? Mi lehet a problémám? :(

Egyébként 20 éves vagyok, ha ez esetleg számítana.


Köszönöm mindenkinek!



2023. jún. 21. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Én azonnal azt mondanám stressz és a front is még hozzájön. Már generálod is magadnak a problémát, ezzel is csak rosszabb.
2023. jún. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1, Úgy gondolod?
2023. jún. 21. 21:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!