Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék súlyos önbizalomh...

Mit tehetnék súlyos önbizalomhiány ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ugyan már nem vagyok tini (22 éves vagyok), de a mai napig nagyon alacsonyan van az önbizalmam. Gyerekkoromban annyira nem dicsértek, sőt bántottak a külsőm miatt (osztálytársak + család, főleg anyukám nagyon), hogy nagyon nehezen nézek most is tükörbe. Van egy barátom, aki nagyon sokat dicsér és érezteti velem, hogy tetszem neki, illetve sok-sok bókot kapok most már másoktól is; rendszeresen sportolok és odafigyelek az étkezésemre is, szóval a paramétereim alapján minimum “átlagosan oké” vagyok. Ennek ellenére mégsem tudom elfogadni magam. Szégyellem a testem és az arcom mások és magam előtt is. Hogyan tudnék megszabadulni ettől az érzéstől?



2023. jún. 21. 23:23
 1/1 anonim ***** válasza:
53%
Járjál Kozmetikushoz rendszeressen, hogy szebb legyél, pl; arctisztitás, szempillafestés, szemöldök formázás. Szoktasd rá magadat,- igy nagyobb lesz az önbizalmad.
2023. jún. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!