Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentális betegségből,szorongás...

Mentális betegségből,szorongásból adódóan lehetséges ,hogy nem fogok munkát vállalni ?

Figyelt kérdés
erre tudom is a választ . a kérdés költői . Szorongok, vagy én nem tudom mi van velem. Egy jó ideje tértem haza külföldről. Kipihentem a fáradalmaimat és gondoltam mivel azóta rendesen megcsappantam pénzügyileg ,ezért keresek munkát.Lehetőségekből rengeteg van. Találtam is pár nekem tetsző állást külföldön ami megintcsak nagyon jól fizetne. jelentkeztem rá,rájuk és fel is vettek volna mindenhova viszont az utolsó pillanatban lemondtam mindig. Az agyam csak arra fókuszál ,hogy mennyire kellemetlen lesz nekem az új munkahelyen és bele is élem ezálltal magam.Érzem a frusztrációt,szorongást és emiatt mindent visszamondtam . Most még kitudtam fizetni az albérletem de a továbbiakra már nem lesz lehetőség. és bármennyire is éhezek pl egyszerűen nem merek emberek közé menni. Van más is akit ennyire visszatart a betegsége mint engem pl?

2023. jún. 22. 09:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. jún. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én kb. 3 hónapot dolgozom valahol, majd akár 1...1,5 évet otthon vagyok.

De fémdetektoros aranyásónak is készülök például Ausztráliába, például napelemmel töltött elektromos furgonban lakva.

Régen a szüleim háztáji gazdaságában voltam önellátó is. Eddig az tetszett legjobban. De ott munkamegosztás volt, egyedül nehezebb lenne, bár egyedül még nem próbáltam. Tudom, mindkettő hülyén hangozhat, de például az utóbbi lehetőség adódott éppen.

2023. jún. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Persze, hogy van.
2023. jún. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2 neked legalább vannak szüleid ..van kire ,kikre számíthatsz . nekem senkim nincs,még egy haverom sincs .Amúgy engem is ez a remete életstílus jellemezne,de egész eddig kitudtam lépni a konforzóámból de most elképesztően nehéz valamiért. sok sikert a továbbiakban. és sok erőt mindenkinek
2023. jún. 22. 10:16
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Lehet kaját rendeli házhozszállítással, ahhoz nem kell emberek közé menned
2023. jún. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5-ös, és miből fogja kifizetni?
2023. jún. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6-os ,5-ös biztosan félreértette amit írtam ,de jogosan ,mert elég félreérhetően fogalmaztam,de igazad van..miből tudnám kifizetni(?) Addig míg valahogy nem kapom össze magam ,néztem ,hogy van pár dolgom amin túladhatok ,cipő,laptop stb ..valahogy megoldom ... tudom ,hogy ez szintén csak ideiglenes megoldás ,de legalább a következő időket megkönnyítheti. egyébkent köszi 5-ös a javaslatod,még akkoro is ha nem tudok vele élni . 6-os neked is van egyéb ilyen problémád mint nekem pl?
2023. jún. 22. 11:48
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja már ott tartasz hogy el kell adnod a dolgaidat hogy kaját tudj venni, azért nem kellett volna megvárni amig ide jutsz
2023. jún. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem is egyik napról a másikra történt ..nem tudom eddig mit ,vagy mit nem érthettél meg abból amit a fentiekben leírtam ,de akkor ráerősítek a dologra és mégegyszer leírom azt ,hogy nem egy,vagyis elég sok munkahelyre nyertem volna felvételt. pontosan dátum szerint bocsi ,hogy nem emlékszem mikor volt az első próbálkozásom ,hogy kitudjak szabadulni a burokból amiben élek ,de ,ha neked ennyire fontos a idő behatárolása akkor kb egy fél éve kínlódok magammal..ennyi ideje próbálom magam rávenni ,hogy mozduljak ki mert muszáj lesz.és bármennyire is muszáj,nem tudok.A pénz meg elfogy idővel..de akkor pluszban még hozzáteszem ,hogy találtam alkalmi munkát,már ma mennem kellett volna ,de egyszerűen szorongok,ezért képtelen vagyok kimozdulni.és az ,hogy ,mit hogyan kell ,kellett volna csinálni ,ez esetben abszolút nem állja meg a helyét,de nem is értem miért magyarázkodom hisz' láthatóan nem tudod felfogni mivel jár,járhat egy ilyen betegség
2023. jún. 22. 14:43
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor már rég segítséget kellett volna kérned pszichológustól vagy meg akarod várni amig éhen halsz?!
2023. jún. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!