Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezt nem tudom feldolgozni,...

Ezt nem tudom feldolgozni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pszichiátriai beteg vagyok, és egy idős nénivel lakom együtt. Egy cigány ma délután, kihasználva hogy nyitva volt az ajtó, bejött hozzánk és a tulajt zaklatta és nem akarta elhagyni a lakást, majd bejött a szobámba, de én még nem voltam észnél mert akkor ébredtem fel és mire kiment, észrevettem hogy a pénztárcám tele iratokkal eltűnt az asztalról . Természetesen voltam a rendőrségen bejelenteni, hétfőn megyek papírokat pótoltatni, de nagyon össze vagyok zavarodva és félek nagyon
2023. jún. 24. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnálatos, hogy ez meg tudott történni. Legközelebb zárjad be az ajtót! Mist már megtörtént a baj, le kell zárnod magadban, hogy tanultál bellőle, ezentúl zárni kell az ajtót. Túl kell lépned ezen a problémán és nem szabad félned tovább.
2023. jún. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ajtó zár-csuk kulcsra és másoknak is megmondani. Jó hogy nem vert agyon!
2023. jún. 25. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem én hagytam nyitva hanem a főbérlő, én bent aludtam a szobában
2023. jún. 25. 12:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, ajtó zár-csuk, bézbózütő-gázspray az ágy alatt és fél szemmel aludni. Mert az ördög nem alszik.
2023. jún. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezentúl mindig be kell zárni az ajtòkat! Fel kellene szerelned megfigyelő kamerát, az biztos el riassza a betolakodókat.
2023. jún. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Reszkessetek betörőket láttad? Abból vegyél kreatív példákat.
2023. jún. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Újabban már albérlő vagy és onnan lopják el már vagy 4 kérdésben is a pénztàrcâd. Tök uncsi, már bocsika.
2023. okt. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!