Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szkizofrén vagyok ellopták az...

Szkizofrén vagyok ellopták az összes iratokat bankkártyát. Már intézkedtem de annyira rosszul érzem .agam, hogy csak 10 szem Frontint kellett bevennem de még így se vagyok teljesen nyugodt Nem tudom tolerálni a.stresszt?mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pszichiáter mit tehet? Lehet nem is fodgad
2023. jún. 28. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ezek bizarr téveszmék vagy tényleg ellopták a cuccaid?
2023. jún. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Menjél be a kórház pszichiátriájára! Nem lehet cukorkaként bekapdosni a frontint! Tegnapelőtt 4 mg-ot vettél be, ma meg már még többet? Mit csinálsz, ha elfogy? Szeded a skizofrénia-gyógyszeredet?
2023. jún. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én csak egy alapos beszélgetést szeretnék pszichiáterhez ha lehet. De a területileg illetékesen nincs idő
2023. jún. 28. 20:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Magánt fizetni nem tudsz? Az államihoz várakozás van. Legfeljebb egy egyházi segélyvonalat tudsz megkeresni ingyenes beszélgetésre.
2023. jún. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig sajnos azonnali szakszerű segítségre csak akkor van lehetőséged, ha felkeresed valamelyik kórház pszichiátriai osztályát, hogy vegyenek fel. Minden más esetben várakozási idő van,még magánrendelésnél sem tudsz holnap menni. Engem is kísértek már így be, mellesleg vasárnap mert a világomat nem tudtam már olyanvolt az állapotom. Az nekem elég sokat segített, neked is ezt ajánlom.
2023. jún. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!