Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Seroquel Xr 300mg Amitrex...

Seroquel Xr 300mg Amitrex 700mg Parnassan 7.5(nak a fele) mehet együtt szedés e?

Figyelt kérdés
Nem lesz tőle bajom?

2023. jún. 29. 17:36
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
A parnassan ma lett beállítva most július van lejár a szavatossága attól még szedhető?
2023. jún. 29. 17:37
 2/32 A kérdező kommentje:
Azért lett parnassan beállítva mert úgyis hallucinaltam
2023. jún. 29. 17:38
 3/32 A kérdező kommentje:
legyszi segitsetek
2023. jún. 29. 18:47
 4/32 anonim ***** válasza:
45%

Persze, szedheted együtt őket, gondolom a dokid irta fel őket.


Viszont egy biztos, ne számíts pár óra ébrenlétnél többre

2023. jún. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
95%

A quetiapine-XR annyira nem üt ki, max elsőre. Utána be sem alszol tőle. Egyébként minél nagyobb a dózisa annál kevésbé altat.


Az amitrex (amisulpride) szinte egyaltalan nem hat a hisztamin receptorokra


Nem almosodsz tole mintha 7 mg mirtazapinet meg 50mg quetiapine-t szednel. Megint max ha elsore szeded, de 1 het mulva meg se erzed az altato hatasat.


Egyedul a parnassan altathat, engem nem altatott speciel, inkabb hiztam tole mint allat. Meg aggresszivva tett.

2023. jún. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
de szedhető igy a 3 antipszchitikum,szabad?
2023. jún. 30. 05:42
 7/32 A kérdező kommentje:
nem lesz bajom tőle?
2023. jún. 30. 05:42
 8/32 A kérdező kommentje:
Állandoan alszom meg homályosan látok tőle abbahagyom a szedését
2023. jún. 30. 11:15
 9/32 anonim ***** válasza:
22%

Nem értem miért vagyok lepontozva, de leírtam, hogy ez lesz.

És igen normális ami tüneteket tapasztalsz ennyi erős gyógyszer mellett

2023. jún. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan szedhetek oket egyszerre.


Nem lesz bajod tole, azon kivul hogy a szervezeted hozzaszokik, igen kell egy kis ido.


Ezek normalis mellekhatasok, ne izgulj. De antipszichotikumokrol van szo, azok eros szerek, nem olyan mint egy kis 0.125mg xanax.


Az antipszichok erosek, sok receptorra hatnak, de az olanzapin a foszereplo az alvasban. A tobbitol mast ereznel vagy fogsz erezni, javulni fogsz.


Ne hagyd abba. Ha 2 het mulva nem javul akkor hagyjad es szokj a dokinak. Meg ha valami extrem dolgot tapasztalsz.


Ahogy irtak fent, az olanzapine-tol rendesen lehet aludni, a tobbitol annyira nem igazan legalabbis az elso 1 - 2 hetben.


Fel a fejjel.


En is valtottam mar annyi gyogyszert egy kis homalyos latas semmi, ami nekem is volt.


Volt prosztata gyulladastol kezdve 1 hetig veszeleyesen eros szekrekedes, konfuzio, azt hittem balra megyek kozben jobbra, 2 napig aludtam ugy hogy nem tudtak melyik gyogyszerbol szedtem be es nem ittam/ettem.


Duloxetine-nel is volt hogy pillanatkieses vagy nemtom hogy irjam le. Nezel mondjuk egy fara, aztan hirtelen azon kapod magad hogy a benzinkutat nezed de nem pszichozis meg nem setaltal sehova, es tudatodnal voltal/vagy, csak mintha az egesz figyelmed eszrevetlenul megvaltozott volna egy masik iranyba.


Egy kis homalyos latas... meg alvas amit elmulik 2 het mulva fokozatosan... inkabb hasznald ki azt az alvast, pihenj.


En mit nem adtam volna ha csak ennyi panaszom lett volna.

2023. júl. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!