Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nyári szünetben mivel lehet...

Nyári szünetben mivel lehet az időt tölteni barátok nélkül?

Figyelt kérdés

Szinte egész nap fekszek, de már annyit hogy fájnak az ízületeim.

Szeptemberig most ez vár rám amíg nincs iskola?

Van napi teendő a házban, ami kb naponta 1 óra. A többi időben nem találom fel magam sorozatot nézek. Este nem vagyok álmos a sok fekvés miatt, reggel meg álmosan kelek mert későn alszok el. Ma is keltem 6-kor de mint aki másik bolygón van.


2023. júl. 4. 08:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%

Valami sport esetleg? Pl futással, azt lehet egyedül is, legalább kimozdulnál és azt szépen fel lehet építeni úgy is, ha alig bírsz pár percet futni, pár hét alatt meglehet pl az öt km, és az egy sikerélmény is.

Vagy csak sétálj, hallgass közben zenét.

2023. júl. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Köszi, a futást, kocogást kiprobálom.


Ha bármi ötlet van még szivesen veszem

2023. júl. 4. 09:25
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

2000 Ft az országbérlet. Utazzgass

, Velence, Győr... Pécs. Bármi.. Menj ki a strandra.

2023. júl. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
63%

Nekem akkor 1 barátnőm volt, aki egész nyáron nem volt a városba.


Én gimisen könyvtárba mentem, olvastam, azóta sincs annyi időm rá mint akkor, faltam a könyveket.


Zenét hallgattam, néha táncoltam rá, tomboltam, vagy lefordítottam az angol szövegeket.

Akkor még nem volt okos telefon, mobil már igen, de nem lógtunk a neten állandóan. Hárommásodperceztünk csak. :)


Uszodába jártam, biciklivel.

Nagyszülőkhöz átsétáltam kicsit.

2023. júl. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
72%

Olvasás, sport, új barátok szerzésd.


Vagy pl szervezd meg a család menüjét, vásárolj be és főzd meg. Az elvesz napi 3 órát. Vagy kertészkedj. Ha lakásban laksz, ültess valamit cserépbe.


Pakolj ki minden ruhát a szekrényedből, nezd at egyesevel, mosd ki vagy vasald ki amit kell, szelektáld ki ami nem kell és adományozd el vagy add el. Takaritsd ki a szekrenyt es pakolj visza rendszerezve


Ugyanez mehet agynemuvel, torolkozokkel, tarsasjatekokkal. Kozben hallgass zenet.


Csinalj meg olyan dolgokat amiket regota szeretnel . Pl nekem ilysn volt a hálanapló. Este 5 perc alatt leirom miert votlam halas aznap.


Keress egy uj hobbit. Lehet ez sport is, csatlakozz ingyenes futokorokhoz. Vagy kerámiaszakkörre, kórusba.


Járj el ingyenes programokra. Igen, egyedul. Bp-en mostanaban vanak a terezvarosi napok, ingyenes koncertekkel


Vagy csak setalj napi 2 orat egy olyan helyen amerre meg nem voltal vsgy ritkan jarsz.


Tanulj meg valami ujat. Nyelvet, sportot, horgolni stb


Youtubeon nézz oktatóvideókat. Én pl pénzügyieket szoktam. Jó néha arra gondolni mi mibe kerul, ha majd egyszer onallosodsz nem akkor kell kapkodni hogy hogy tudod kovetni a kiadasaid.



Rajzolj, fess, barkácsolj. Keress egy szabadteri pingpongasztalt, menj ki melle es ha valakinarra jar, jatszatok.


Keress diakmunkat es tedd felre a penzt. Akar heti 3-4 napra is. Lenne pici rendszer az eletedbe, kimkzdulnal, uj embereket ismernel meg


Egyebkent nekem a valaszaidbol ugy tunik hogy habar elvileg aktivabb narat akarsz, gxakorlstilag minden javaslstot elutasitasz es a vege az lesz hogy ugyanugy csak fekszel.

2023. júl. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
63%
Nyári munka, új hobbik keresése, ismerkedés, barátkozás, tanulás, kirándulás, stb.
2023. júl. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Köszi ezek nagyon jók voltak. Hálásan köszönöm.


Ment mindenkinek a pozitiv

2023. júl. 4. 09:36
 18/21 anonim ***** válasza:
Keress valami hobbit akár társasággal, ott lesznek majd barátaid akikkel eltudod foglalni magad és a későbbiekben is. Meg ha jó idő van mehetsz strandra is gondolom csak van valami a közelben, egyedül lemész úszkálsz, napozol, ilyesmi, csak lesz társaságod.
2023. júl. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
46%

Ha mindenkepp otthon maradsz, mert lehangol a celtalansag, penz, de szerezz 1000 darabos puzzle-t es kozben hallgass podcastokat. Es tobbszor is ki lehet rakni ugyanazt a kepet. Nem a kep az erdekes, hanem az az allapot, amibe atkapcsolsz.

Penzkerdes is persze, de ha realis.

2023. júl. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Aki egyedul van es ne nevezzuk depressziosnak, de gyakorlatilag ugy van, annak mantrazhatod, hogy sport, sport, nem fog egyedul eljutni az ajtoig.
2023. júl. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!