Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Skizofréniás vagyok?Kiskoromba...

Skizofréniás vagyok?Kiskoromban sokat voltam beteg és babakoromban is elkaptam a hányáshasmenést.Hipochonder vagyok de nem volt nálunk skizofrén.Miután elolvastam elkezdtem tapasztalni a tüneteket főleg a halucinációkat.Vagy csak bebeszélem magamnak?

Figyelt kérdés

#hipochondervagyok #skizofréniásvagyok? #nemvoltacsaládbansenkinél #csakbebeszélem? #nemörököltemagént #vanhajlamom?
2023. júl. 6. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Te most komolyan azt képzeled, hogy beírsz ide 4 sort, és a gyakorin megmondja neked az olvasóközönség, hogy skizofrén vagy-e! Nem mondod! Akkor mért teszed?!

Amúgy meg hogy a szorongásoddal mért nem mentél már évekkel ezelőtt pszichiáterhez a szenvedés helyett, azt sehogy nem tudod megmagyarázni! Szorongást már 4 sorból is tudok diagnosztizálni!

2023. júl. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hipochonder vagy, ezt le is írtad... és ez azzal jár, hogy beképzeled különböző betegségek tüneteit.

De ha valóban halucinálsz akkor menj orvoshoz, vizsgáltasd ki magad!

2023. júl. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!