Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nyáron nagyon intenzív érzései...

Nyáron nagyon intenzív érzéseim vannak, sajnos negatív irányban is, ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Öngyilkossági gondolatok, sírás, dühkitörések, szorongás, rettegés és egyéb nyalánkságok. Miért lehet?
2023. júl. 7. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Párkapcsolat hiánya.
2023. júl. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden nyáron? Melyik hónapban születtél?
2023. júl. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1: Még akkor is, ha van, általában ilyenkor szoktam tönkretenni a kapcsolataim pont emiatt.


2. Igen. Július.

2023. júl. 7. 15:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Létezik nyári depresszió.
2023. júl. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem bírod a meleget, lehet beállt nálad egy ilyen folyamatos "hőguta" vagy nem tudom. De lehet csak a kiszáradás. Ha nem sportolsz és nem táplálkozol egészségesen, valamint nem iszol napi 2-3 liter vizet akkor a nyár bizony nem lehet kellemes, sokkal jobban megviseli a szervezetet.
2023. júl. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Olvass utána hiteles oldalakon. Az öngyilkossági szándék tavasszal, nyáron érkezik. Nekem is furcsa volt először ez a tény, de így van.
2023. júl. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Téli depressziò az szokvànyos jelenség, de nyàriròl még nem hallottam eddig!
2023. júl. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!