Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anorexiás vagyok,tényleg...

Anorexiás vagyok,tényleg rosszul látom magam?

Figyelt kérdés

Megállapították hogy anorexiám van. 158,5 cm és 38 kg vagyok, fel kell híznom 44re, ezt tűztük ki célsúlynak... Látom hogy vékony vagyok, de vannak nálam sokkal vékonyabb lányok és nem érzem elég vékonynak magam az anirexiához... Nem leszek dagadt ha hízok? Rettegek hogy összeérnek majd a combjaim és a hasam se lesz lapos...

[link]

Most így nézek ki :/


2023. júl. 8. 19:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha orvos állapította meg, akkor valószínűleg ez a helyzet.

Egyél rendesen, főleg zölsdégeket, teljes kiőrlésű gabonákat és mozogj valamennyit, akkor a hasad is lapos marad. Ne mekis kaján meg grízes tésztán hízz.

2023. júl. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
35%

Egyértelműen probléma van a súlyoddal.

Ismered a Véznák kontra dagik sorozatot? Nézz meg belőle pár részt, a videa-n fent van.

2023. júl. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Nem fog összeérni, ugyanúgy szép vékony leszel, de muszáj a kitűzött célt elérni
2023. júl. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul látod magad, kell erre a pszichológus is . Ezzel a súly magasság aránnyal ugyanis száz ilyen magas lányból te vagy a legesleglegvékonyabb. Keress rá a percentilis táblákra, ha nem hiszed.
2023. júl. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Rosszul látod magad, ez nem kérdés. Vékony vagy, nagyon! Mármint nem egészséges módon. Ahhoz pedig hogy a comjaid összeérjenek kb. 70 kilósnak kéne lenned.
2023. júl. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Most túl vékony vagy. A fotó alapján is. 44 kilósan még mindig karcsú leszel, de végre az egészséges mértéken belül. Ezt még nem látod tisztán, ilyen a testkép zavar.
2023. júl. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, rosszul írtam az előbb: 44 kilóval még mindig nem vagy normál bmi-ben. (Inkább 47-50 körül lennél) Honnan indultál a betegség előtt? (Valószínűleg az az ideális súlyod) Bőven nem leszel kövér úgy. Gondolom ez amolyan első cél lenne.
2023. júl. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%

Neked a 44 csak egy kezdősúly, amit 50-re illene majd feltornázni. Szörnyen vékony vagy, csoda, hogy az orvos nem tartott benn.


Kellene, és lehet, kiegészítő táplálás is, mielőtt meghalsz.

2023. júl. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
Mennyit eszel egy nap ? Koplalással lett ennyire alacsony a súlyod vagy mindig is vékony voltál ?
2023. júl. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
37%
Igen, azzal. Ha ilyen alkat lenne, az nem anorexia
2023. júl. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!