Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A repkedés mindig autizmust...

A repkedés mindig autizmust jelent?

Figyelt kérdés
37 éves vagyok, mostanság olvasgattam többet a témában. Rengeteg adhd jellemvonásom van, főként figyelemhiányos és impulzív tünetekkel, ebből kb mindent hozok ami szükséges kritérium. Diagnózis nincs még. Viszont észrevettem, hogy rendszeresen repkedek a kezemmel, izgatottság vagy pl erős ízek érzékelésekor. Nem gyakori, de rendszeres. Egyéb tipik auti tüneteim nem igazán vannak, bár pl nem szeretem ha megérintenek, bizonyos hangok zavarnak. Kicsit elgondolkodtam ezen, lehet a spektrumon vagyok? Vagy csak átfedés az adhd-val? A repkedés feltétlen auti tünet?

2023. júl. 9. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Igen, minden pilóta auti.


37 évesen komolyan annyi józan gondolkodás szorult beléd, mint egy marék lepkébe?!

2023. júl. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, erre mi szükség volt. Keress rá mit jelent.
2023. júl. 9. 14:12
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Én Aspergeres vagyok és szoktam ilyet csinálni.
2023. júl. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszadó, köszönöm!
2023. júl. 10. 01:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!