Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit érdemelnek a pedofilok?

Mit érdemelnek a pedofilok?

Figyelt kérdés
Mi lehet a megfelelő kezelés erre a problémára?

2023. júl. 13. 09:19
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
75%

De a kommentekre válaszoltam, mert veszélyes tévhiteket hirdetnek. Így is sok az olyan ember, akinek fogalma sincs miről beszél, nem kell tovább terjeszteni a hülyeséget.



Az internet pedig nagy segítőeszköz, például a google.


"There is no evidence that pedophilia can be cured. Instead, most therapies focus on helping pedophiles refrain from acting on their desires. Some therapies do attempt to cure pedophilia, but there are no studies showing that they result in a long-term change in sexual preference."

2023. júl. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
84%
#11 Igazad van. Én is a szó hallatán rögtön az "aktív" pedofilokra asszociálok. Jól tetted, hogy erre felhívtad a figyelmet.
2023. júl. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugye "Egészség" rovat, tehát nem bűncselekményre kérdezel.


Nem nagyon van rá megoldás, még nagyobb baj, hogy sokan már azt is lámpavasra tenné, akiben megvan a hajlam, bár nem bántana gyereket. Így az ilyen emberek nem fognak segítséget kérni, láthatatlanok. Egyébként viselkedésterápia és elszántság segíthet.

2023. júl. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:

11: ez nem a chat csatornád, ha nem tetszik a formátum, ne írj.

Főleg ne angolul másolgass. Rengeted angol nyelvű oldal van, csak rád várnak.

2023. júl. 13. 09:56
 15/46 anonim ***** válasza:
79%

Most pedig megkérjük a fideszes, Trumplista, és egyéb szélsőjobbos, agyilag károsult egyéneket, hogy jól figyeljenek


A pedophilia serdülőkor előtt alakul ki, nem választott dolog, hanem a beteg által felfedezett. Olyan, mint az, hogy xy a nőkhöz vonzódik, vagy az idősebb nőkhöz, vagy a szőkékhez. A különbség annyi, hogy a társadalmunk számára káros, és nem kívánatos.


Na most, láttál te már olyat, hogy valakit kigyógyítottak abból, hogy a nőket szeresse? Hát én nem. Ezt kell elfogadni. Ha elfogadod, hogy milyenek, akkor tudsz ártalmat csökkenteni. Például, ha nem 1-2-3 szintjén állsz neki a pedofilokat rögtön gyilkossággal fenyegetni azelőtt, hogy bármit is tettek volna, akkor nagyobb esély van arra, hogy nem bújkálnak örökre, hanem elmennek terápiára, ahol segítenek neki abban, hogy a vágyait ne élje ki. A pedofilok tisztában vannak azzal, hogy a vágyaik betegek, a probléma ott van, hogy nem mindegyik képes ezt a vágyat odáig elnyomni, hogy tettlegességig fajuljon. Ezt kell megoldani, hogy ez sikerüljön nekik. Hogy miképp én nem tudom, nem merültem a témába különösen.

2023. júl. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:
15: remélem, a te bajodra van kezelés és mielőbb élsz vele.
2023. júl. 13. 10:00
 17/46 anonim ***** válasza:
85%

#14: nem egészen értem a kifogásodat, amikor "Egészség" rovatba írsz, de úgy, hogy "mit érdemelnek", mintha bűn(cselekény)ről lenne szó. Vagy rákérdezel, hogy mit érdemelnek a depressziósok vagy pikkelysömörösök?

Nem tudom, hogy szándékosan provokatív formában tetted-e fel a kérdést, de "Huscomb1" kommentje teljesen korrekt a fentieket figyelembe véve.

2023. júl. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
66%

#14

Próbálkozz meg azzal, hogy elolvasod, értelmezed és megérted a válaszokat!

És - ha lehetséges - akkor ne utasítgass Nálad okosabb embereket, inkább tanulj tőlük!

Az, ha egy értelmes választ "nem hasznos"-nak minősítesz, az Téged (is) minősít.

2023. júl. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
93%
Ha lenne kezelés, megérdemelnék. A gyerekekkel való foglalkozásoktól való eltiltást és a tetteikért való büntetést nem engedném el. Az áldozatok lelki békéje is ér annyit, hogy ne maradhasson következmények, vagyis méltó büntetés nélkül, ami történt.
2023. júl. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
19%

"Megérdemlik-e a kezelést"

. Ennek a kérdésnek Te ezek szerint látod az értelmét?


"Úgy látom a pedofília és más mentális zavarok együtt járnak."

. Ez önbeismerés?

2023. júl. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!