Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik egy kettő hetes...

Mi történik egy kettő hetes elvonó kórházi kezelésen (altató függőség)?

Figyelt kérdés
2023. júl. 13. 16:32
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%
Semmi. Öcsém tegnap jött ki 6 hetes elvonóról (alkohol és gyógyszer). Sokkal rosszabb állapotban van, mint volt. Konkrétan egész nap olyan, mint egy zombi.
2023. júl. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Uh, mért nem csökkented inkább? Én egyszer 2 hétig a felét vettem csak be a szokásos adagnak, és nagyon vert a szívem miatta. Most fokozatosan csökkentem, egyelőre semmi baj nincs, persze a kórházban lehet hogy el tudnak látni, nem tudom hogy megy, de én a fokozatosságban bízom most.
2023. júl. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
54%
Fokozatosan leszednek róla, közben járhatsz csoportos foglalkozásokra, ha normális helyre mész. Amúgy meg semmi, mi történne?
2023. júl. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
2 vagyok, fokozatosan hogy szedik le két hét alatt? Én napi fél szem altatót szedek évek óta, és 1 hónapja csökkentem, de még a felénél se járok. 2 hét alatt nem lehet megcsinálni. Főleg ha többet szed.
2023. júl. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
51%

4-es


Senki nem mondta, hogy 2 hét lesz az. Amikor bekerülsz mondanak valamit, de egyébként akkor mész ki, amikor jónak látják.

2023. júl. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Ja értem, oké
2023. júl. 14. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Altatóról való leszokáshoz felesleges kórházba vonulni. Nagyon lassan csökkenteni kell az adagot, így is, meg úgy is szenvedős lesz.
2023. júl. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Segítség nélkül nem megy.
2023. júl. 14. 11:01
 9/30 anonim ***** válasza:
De milyen segítségben reménykedsz kórházban? Vagy mit tudsz, hogyan szoktatnak le róla?
2023. júl. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Szerinted milyen segítséget adnak? Elmondom én neked, ha kell adnak ideiglenesen valamilyen helyettesítő gyógyszert neki, ha pl. szorong, beállíthatnak neki egy antidepresszánst, amivel nem fog így járni például, járhat csoport foglalkozásokra minden nap, nem éri annyi impulzus, és adott egy napi rutin ott, ami segíthet neki pl. az egészséges alvásban, megpróbálhatják gyorsabban leszedni a gyógyszerről, mert, ha gebasz van ott van az instant orvosi segítség, nincs veszélyben, bármilyen gond adódik (tünetek visszatérése, újabbak kialakulása) van segítség, stb. Ne kelljen már elmagyarázni, hogy miért léteznek ilyen helyek, mert esküszöm kiégés, hogy te azt gondolod ezek viccből léteznek.
2023. júl. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!