Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fulladás érzet jelezhet pánik...

Fulladás érzet jelezhet pánik rohamot? Illetve meddig tarthat egy panikroham?

Figyelt kérdés
Sok éve már hogy vannak időszakok amikor fulladok. Vagyis ezt érzem.Ásítással,köhögéssel próbálok levegőhöz jutni.Ez többnyire éjjel jön rám, és ülnöm kell. Azt érzem megfulladok. Van hogy akár fél évig sem jön elő. Aztán meg sokáig fennállása. Nagyapám halála után sokáig jelen volt ez, akkor tudtam hogy az idegesség miatt. Már félálomban is képes voltam felkelni mert nem kaptam levegőt. Viszont itt nem pár perc, hanem akár több óra is lezajlik így. Ezért nem tudom hogy az e amire gondolok. Olvastam mivel jár, de nekem más nincs. Annyi talán hogy nagy üzletekbe ha bemegyek, főleg egyedül, akkor szédülök. De az sem mindig.
2023. júl. 14. 01:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez lehet pánikroham is. A fulladás meg a szédülés érzése, mikor bemész a boltba, nagyon pánikrohamra utal. Egy pánikroham általában 20-30 perc alatt szokott lezajlani.
2023. júl. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Vannak esték mikor több órán át érzem h nehezen lélegzem, ez miatt szinte csak ülni tudok.

Borzasztó érzés.

Ilyen problémakkal merre kell indulni?

2023. júl. 14. 10:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem pszichológushoz, mert ennek az állapotnak általában mindig valami mentális betegség az oka.

#1-es vagyok.

2023. júl. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen lehet.

Alapból is nagyon stresszelős vagyok. A szeretteim halálán sem tudom magam túl tenni, 3s borzasztóan félek a haláltól.:(

Felek az idegen helyekről, emberektől, durván remeg a kezem, még akkor is ha csak a nyári táborba kell vinnem a gyereket és beszélnem kell. Szóval egy csőd tömeg vagyok

2023. júl. 14. 11:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!