Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak ilyen fórumok?

Vannak ilyen fórumok?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Pici korom óta szenvedek pszichés és mentális betegségben.

Ismertek olyan magyar (esetleg angol) nyelvű fórumokat ahol kimondottan a depresszióról és az öngyilkosságról van szó?

Próbáltam keresgélni de nem túl sok sikerrel.



2023. júl. 16. 13:51
 1/5 anonim válasza:
100%

Szia! Facebookon van egy csoport, ami kimondottan erre specializálódott. Mindenki leírhatja a gondolatait, fájdalmait, betegségeit stb…A neve “Pánik, szorongás, depresszió… beszéljünk róla” itt senki sem fog kinevetni vagy kinézni, bátran beszélhetsz a gondjaidról.


De van egy másik csoport is, ahol pedig barátkozni is lehet. Az “Introvertált barátkereső” itt is depressziós, visszahúzódó, mentális betegségben küzdő, kitaszított emberek próbálnak barátokra lelni, akik hasonló problémákkal küzdenek. Tehát akik nehezen nyitnak az emberek felé.


Előre is jó barátkozást/jobbulást kívánok! :)

2023. júl. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a második csoport is FB-n van? Nekem is jól esne néha legalább egy beszélgetőpartner, vagy nem is tudom.
2023. júl. 17. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%

1


Jo leirod, es az mire jo? Mas eletet elsz mint a tobbiek, mas korulmenyek. Hiaba adnak tanacsot. Orvosit meg ketlem hogy adhatnak.


Utana rogton ugyanolyan szarul erzed magad.


Majd holnap kiirod megint


Megint szarul vagy.


Kiirod harmadszorra, kitiltanak.

2023. júl. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ne aggódjatok, én is ugyan ilyen helyzetben vagyok, ezért ismertem ezt a két oldalt. Valóban csak egy kicsit könnyít magán az ember ha megosztja ott a gondolatait :/ de talán egy kicsivel jobb mint a semmi nem? Ha nincs kivel beszélnie az embernek, akkor sokat segít egy ilyen oldal. És nem hiszen hogy kitiltanának, mert sok csoporttag ír szinte minden nap oda.

1-es igen az is ott van!

2023. júl. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sanctioned Suicide
2023. júl. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!