Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az normális hogy mostanában...

Az normális hogy mostanában állandóan félek és megijedek ?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete kezdődött. Szó szerint rettegek bent a házban éjjel nappal . 40 fokban is inkább kinyitok minden ajtót meg ablakot hogy ne féljek annyira . Bármilyen kis hangot hallok már rohanok ki az udvarra . De annyira megijedek hogy kiugrik a szívem, remegek és lezsibbadok.

Ez csak bent van a házban , de más házában is ahol egyedül vagyok . Kint nem félek egyáltalán.



2023. júl. 17. 13:09
 1/8 A kérdező kommentje:
Régen volt hogy 5 horror film után egyedül aludtam full sötétben , soha nem voltam félős .
2023. júl. 17. 13:10
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. júl. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mi ennek az oka?
2023. júl. 17. 13:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Ki tudja.
2023. júl. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hormonális változások? Tinédzser vagy, menzesz körül állsz, menopauza, ilyesmi? Mert akkor miért ne.


Ha nem, akkor is van rá megoldás. Talán valami olyat beszedtél véletlen, ami ezt okozza? Mondjuk energiaital.


Lehet az is, hogy valami olyat láttál vagy történt veled, aminél elszakadt a madzag az idegrendszerednél és így akarja a tudtodra adni, hogy elég abból, amivel foglalkozol. Lehet, már nem bírja tovább a lelked a horror filmeket. Mert van egy pont, ahol már nem bírja, vagy csak a te szervezeted változik, az agy folyamatosan változik, és lehet amiatt.

2023. júl. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok , történt valami végülis . De akit érdekel privátban leírom
2023. júl. 17. 17:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha valami tortent, akkor teljesen ertheto.
2023. júl. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én gyerekkoromtól máig szoktam néha taoasztalni ilyet. Nem hormon és nem mentális probléma legalábbis nálam nem. Leírhatod priviben, hátha tudok segíteni.
2023. júl. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!