Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik jártok pszichológushoz,...

Akik jártok pszichológushoz, hol találtatok egyet?

Figyelt kérdés

Nem részletezném, de szükségem lenne rá, pszichológuskeresőn több oldalnyi embert felhívtam, mindenki tele van, senki nem tud fogadni, aki mégis, az nem foglalkozik azzal a problémával, ami nekem van, és ezért nem vállalt el.

Budapesten élek egyébként, magánban keresnék valakit.



2023. júl. 18. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Internet

Felhívsz egyet, ha nem vállal el megkérdezed, hogy tud e valakit ajánlani maga helyett.


Hosszas folyamat, ritka az, hogy valaki felhív egy pszichológust és az el is vállalja.


[link]

De itt látod, hogy kinél mikor van a következő időpont és tudsz is foglalni.

2023. júl. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Kb. ezt csináltam, amit leírtál, de tényleg már a 14. oldalnál tartottam, és mindenki tele van. Ezentúl akkor megkérdezem azt is, hogy van-e ismerősük, akit ajánlanak, meg az új linket is köszi!

2023. júl. 18. 14:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Hanyadik kerület?

Vannak facebookon fórumok, ahol tudsz írni anonim módon és akiknek van kapacitásuk jelentkeznek

2023. júl. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Pszichológus vagyok, ha megírod mi a téma, lehet hogy tudok ajánlani.
2023. júl. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

XVIII, XIX, XX, XVII, XVI, XIV, IX, VIII kerületek jöhetnek szóba. Talán még a belváros Pesti oldala úgy nagyjából Újlipótvárossal bezárólag (ami metróval könnyen elérhető).

Facebookon sajnos alig vagyok, van profilom, de nem igazán használom, az meg kizárt, hogy belépjek egy csoportba, ahol lehet, van ismerős is. Egyébként se szóltam hozzá semmihez, vagy kommenteltem évek óta, nem most fogok visszatérni.

Viszont nagyon köszi a választ!

2023. júl. 22. 17:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!