Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet ezzel kezdeni?

Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, lány. Régóta velem van az hogy ha barátkozok vagy ismerkedek valakivel akkor egy kis idő után (kb 4 nap alatt) kialakul bennem egy olyan undor ami miatt nem tudok még beszélni sem az adott személlyel vagy személyekkel. Nem tudok vele egy szobában lenni és csak menekülnék előle. Az érintésekről meg ne is beszéljünk.


Alsós koromban kezdődött el és azóta nincsenek közeli barátaim. Imádom az embereket és a szeretetüket is viszont ez mindenkivel így megtörténik. A szerencse az hogy nem tart túl sokáig, 1 hét maximum és utána minden kezdődik elölről.


Próbáltam pszichológussal beszélni erről de azt mondta hogy ez nem normális és ezért nem is beszéltem erről többet. Viszont nagyon félek hogy a későbbiekben ez az emberundor hátráltatni fog és nem tudok majd normális emberi kapcsolatokat kialakítani. Szóval ezért kérném a segítségeteket, hogy mit lehetne ezzel kezdeni vagy másnak is van-e ilyene?


2023. júl. 19. 22:55
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem normàlis! Muszàj pszichològushoz fordulnod.
2023. júl. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!