Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szóbeli diagnózist kaptam...

HalálBagoly26 kérdése:

Szóbeli diagnózist kaptam (kevert személyiségzavar: borderline-narcisztikus) Valaki még hasonlóval?!

Figyelt kérdés

Egy kicsit érdekelne, hogy másokban ez hogyan nyilvánul meg, az elméletek olvasása nem visz közelebb.

Magamat viszonylag jól funkcionálónak tartom, fizikai szinten nem nyilvánul meg önsértés nálam.


Kérdezni ér!



2023. júl. 24. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálad milyen tünetekben nyilvánul meg ez a kevert diagnózis?


(Én csak úgy vagyok érintett, hogy apám súlyosan nárcisztikus (a pszichológus szerint pszichopata is), de nagyon érdekes számomra ez a borderline-nárcisztikus diag.

2023. júl. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Hol kaptál "szóbeli diagnózist"?
2023. júl. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1-esnek és 2-esnek:

Mivel ezt nem húztam ki a (klinikai) pszichológusból, akitől a diagnózist kaptam, ezért csak a terápiás ülésekből és a saját élményeim alapján tudok tüneteket mondani:

-személyes kapcsolatok bizonytalanok/sekélyesek

-intenzív félelem az elhagyatástól

-szuicid ideációk/önsértéssel kapcsolatos fantáziák

-a legtöbb romantikus kapcsolatom hosszú/rövid idealizálásbó és leértékelésből állt/megjelent bennük.

stb stb

2023. júl. 25. 00:32
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok

Hány éves vagy?

2023. júl. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4: 20 és 30 között vagyok, miért?
2023. júl. 25. 12:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!