Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom, milyen ember vagyok?

Nem tudom, milyen ember vagyok?

Figyelt kérdés

Ha tulajdonságokat kell mondanom magamról, nem tudok. Hiába sorolok magamban bármit, az ellentétét éppúgy igaznak érzem magamra. Sokszor más embereknél is észreveszem, hogy nagyon szélsőségesen látnak engem egymáshoz viszonyítva. Van, aki nagyon kedvesnek és közvetlennek gondol, van, aki távolságtartónak. Van, aki határozottnak, van, aki bizonytalannak.

Valami bajom van? Miért nem tudom jellemezni magam?



2023. júl. 25. 20:41
 1/5 anonim válasza:
63%
Biztos a személyiségeid veszekednek, hogy hogy is jellemezd magad :D
2023. júl. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sürgősen kezdj el önismerettel foglalkozni. Láthatóan cseppet sem tudod ki vagy valójában. Az hogy bajod van e, ennyi alapján nehéz lenne megmondani.
2023. júl. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Egèsz èletèben önmagàt keresi az ember, ès a helyzetek ahogy bànsz velük,segìt idővel meghatàrozni milyen is vagy. Adj időt magadnak.🙂 Olyan vagy amilyen, ìgy szeresd önmagad.🙂
2023. júl. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Pontosan! Ahogy az utolsó írja! Egész életemben kerestem magam, a húgom is, és sok barátnőm is. Most 53 éves vagyok, és még mindig keresem magam. Nyilván ezt a párkapcsolat harmóniája is hordozza, de nyugi, ez így van rendjén.
2023. júl. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egész keleti filozófia alapja, hogy a tulajdonságok nem jellemeznek, mert minden vagy és semmi sem. Nem, te nem ez vagy. Szokták kérdezni, hogy akkor mi? Na erre lehet a választ keresni egész életben. Annyiban vagy szerencsés, hogy az emberek nagy része ennek a ténynek a felismeréséig egész életében nem jut el. Aki eljut, annak meg megvan az életre szóló programja. Keresd a választ!
2023. júl. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!