Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik mentális zavarral küzdene...

Akik mentális zavarral küzdenek, hogy választanak párt?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy a bizalmat, hogy tudják megadni a másik félnek? Mert ugye több mentális probléma is létezik, nehéz lehet megtalálni azt, akivel passzol a dolog. Vagy nem félnek a kihasználástól? Pl a nárcisztikus személyiség zavarban szenvedökre jellemzö, hogy megcsalják, kihasználják a párjaikat. Egyszerre több vasat tartanak a tüzben? Borderline is elég sokrétű. Asperger, autizmus?

A kérdés elméleti, kíváncsi vavyok, hogy akiknek van valamilyen problémájuk, hogy és hol próbálnak meg ismerkedni? És mennyire tudnak megnyílni a másik előtt? Úgy értem, hogy pl ha csináltak gyerekként, felnőttként hülyeségeket, azt elmerik e mondani?



2023. júl. 29. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Hozzájuk hasonloakat valasztanak
2023. júl. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%
Előbb feldolgozza terápiában.
2023. júl. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, ezt gondoltam. De hogy ismerik fel egymásról vagy nem is tudom, hogy kérdezzem. Neten pl ezt nehéz kiszűrni.

Szerintem az is lehet, hogy pl kihasználják az ilyen embereket, anyagi, szexuális téren is, ha úgy van. Nehéz lehet.

2023. júl. 29. 22:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pl sehogy.Nem tudok megbízni
2023. júl. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezen a teren nincsen gondom. Teljesen mas demonjaim vannak. Parvalasztasnal mindenkiben szovetsegest lattam.
2023. júl. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
68%

Legjobb esetben leginkább sehogy, amíg meg nem oldod a bizalmi kérdéseket magadban. Magaddal is kiszúrsz és a másik féllel is, ha folyamatosan féltékenykedsz mondjuk, számon kéred stb. Egymás idejét húzzátok. Ha olyat akarsz találni, mint te, akkor meg egymást kergetitek majd őrületbe.


Esetleg találhatsz egy egészséges személyt, aki van annyira erős, hogy elviseljen addig is, amíg "gyógyulsz" és segítsen, támogasson, úgy, hogy ő nem sérül vagy csak minimálisan.


Vagy találhatsz egy hasonló "démonokkal” küzdő személyt, aki szintén szeretne gyógyulni és szintén támogatásra van szüksége, mint neked. Tehát hasonlóak az igényeitek, elvárásaitok, elképzeléseitek.


Ezt igazából az érzi aki benne van, hogy szüksége van-e valakire vagy sem, csak ahogy te is írtad, a sok gyenge, alacsony önértékelésű barom pont az ilyen emberekre vadászik, hogy beléjük törölvén fenekét nagyobbnak érezze magát mint amekkora.

2023. júl. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, gondolom, ezért is nehéz, mert az önbizalimhiányos emberek pont az ilyen embereket lövik be célpontnak. Nekik mindig kell a visszaigazolás.
2023. júl. 31. 08:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!