Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Scippa gyogyszert szedem 1...

Scippa gyogyszert szedem 1 honapja de nem érzem hogy teljesen jol lennék… jobb azert de ugyanugy felve megyek mindenhova… ha uj gyogyszert iratok a megszokasi idő megint lesz? Mert ugye 2 hetig nagyon rosszul voltam ettol is….

Figyelt kérdés

2023. júl. 31. 13:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem hogy mellé még mindig szedem a napi 2 frontint es megis igy vagyok :(
2023. júl. 31. 13:50
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
1 hónap még kevés, nagyjából 2 hónap után lehet megmondani, hogy mennyire hatásos. De egyébként teljes tünetmentességet várni egy antidepresszánstól nem lehet, szóval irreális elvárásaid se legyenek. Nekem kb megfelezte a szorongásomat, el nem mulasztotta
2023. júl. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az a gyógyszer nem arra van, hogy megoldja helyetted a problémákat. Az arra van, hogy képes legyél elmenni a megoldásig.


Magyarul, azért van, hogy ki merj menni emberek közé, tudjál utazni, és leülni a pszichoterapeutával megkeresni a problémát, és megoldani azt.

2023. júl. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia huscombi!


Kerdezo, jol irja az elso bekezdest a husi.


sajnos ezek a gyogyszerek nem ugy hatnak hogy 1 honap es jon az euforia total onbizalommal meg isteni aldassal. Sajnos ezek csak... valahogy segitenek ezt embere valogatja kire hogy hat. Valakinel egyaltalan nincs terapeutikus remisszio egyaltalan, de van mellekhatas vagy akar adverz hatas.

2023. júl. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az szerintetek lehetseges hogy 3 hete mar nem volt hanyingerem nem volt panikrohamom nem szedultem… most pedig megint elkezdodott? Miert lehet ez? Azt hittem mar kezd jo lenni es vegre minden rendben lesz de most megint nagyon megvagyok ijedve :(
2023. aug. 2. 15:38
 6/7 anonim ***** válasza:

most kezdett el hatni a szkippa, erezd jol magad


johet a valtas, 3 het utan nem rosszabbul kene lenned, hanem jobban.

2023. aug. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen :( lehet akkor nekem nem jo ez a gyogyszer vagy fejben nem birok jobban lenni :(
2023. aug. 11. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!