Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az indokolatlan idegesség és...

Az indokolatlan idegesség és dühkitörés mitől alakulhat ki és mi a megoldás rá?

Figyelt kérdés
2023. júl. 31. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
A múltadban keresd az okát - a változás titka meg az ok kezelésében rejlik.
2023. júl. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdező,oltott vagy?
2023. júl. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Indokolatlan dühkitörés szerintem nem létezik. Egyet értek az 1-es válaszolóval. Ha ilyen történik veled, érdemes kicsit jobban mögé nézned.

A fejlődési folyamat nehéz és sokáig tart, de minden erőd megvan hozzá. Ha kell, ne félj segítséget kérni!

#2: Hogy tessék? 🤔

2023. júl. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van 3 pfizer oltásom, és azt vettem észre magamon, hogy azóta könnyebben rástresszelek a közelgő gondokra, kilátástalanságot érzek, és könnyebben leszek ideges. Türelmem semmihez nincs. Ha valami elsőre nem megy simán, úgy érzem felrobbanok, tüzet hányok, és Istent is földön fekve akarom rugdalni abban az állapotomban, magamat meg életképtelen ny0m0réknak hívom. Régen szerettem a kihívásokat, a bonyolult műszaki megoldások "kipöcsölését". Remélem, ennél súlyosabb mellékhatása már nem lesz, 2-es! De lehet, hogy csak kiégtem. Gyerekkoromban tanultam, amíg mások csak szórakoztak, most mindenki az én munkámra számít, és én keresek majdnem a legrosszabbul a cégnél, a nőknél nem értem el sikereket, mert kevés a szabadidőm, és a sporthoz nincs energiám. Nincs senkim. Talán ezért lehetnek dühkitöréseim. Hogy másnak mitől vannak, a múltjukban kell megkeresni.
2023. aug. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsónak:


Ezért is kérdeztem rá az oltásra,mert én is ezt látom az oltottakon.A volt főnököm (szintén 3x oltott) pl már nem talál maga mellé segédet,mert mindenki kihullik mellőle,amilyen agresszív lett.Ezt kevesen is tudják helyén kezelni,mert míg a "sima" idegességet tudod valamivel csillapítani,addig ez a "covid-agresszió" valahogy elemi dühöt zúdít rá másokra,ami nem mérsékelhető se szép szóval,se észérvekkel.

Nekem se ment,pedig birka türelmem van,s mellesleg együttérző is vagyok,de valami még nekem is sok.Ennél a fajta dühnél nagyon hamar kialakul az az állapot,amikor már tartanod kell tőle,hogy tettlegességig fajul.

Millió példával tudnék élni,akit érdekel,privátban mesélhetek.

2023. aug. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!