Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet alvaszavarom?

Mitől lehet alvaszavarom?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy ideje eléggé erőteljes alvaszavarom lett, ami azt jelenti hogy már lassan 4 hónapja tart és hirtelen 2 nap volt amin nem tudtam aludni. Utána jobb lett valamivel. Meg azon a héten lelkileg is történt valami amit úgy érzek hogy nagyjabol sikerült helyre rakni. De az alvassal meg mindig úgy vagyok el hogy el tudok aludni csak hajnalban felkelek és ott forgolodok egy pár órát és utána tudok visszaaludni. A haziorvostol kaptam altatot de nem szeretnek ezzel élni tehát akkor szedem be ha már nagyon rossz (nyilván vannak időszakok amikor jobb lesz pár napig)

Az lenne a kerdesem hogy szerintetek lehet ez attól hogy már a fejembe kitalálom hogy nem fogok tudni aludni, es a másik kerdes ha nektek volt valamiféle alvaszavarotok az nektek hogyan javult



2023. aug. 2. 13:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Èn is hasonlóan rosszul alszom,nekem jelenleg a napi 3szem magne b6 vált be,ès ez mellè nèha lefekvès előtt beveszek 1-2szem melatonint.

Nekem is az orvos szorongas ellen irt fel gyogyszert,de csak rosszabb lett,azt nem szedem a gyogyszertarba ajanlottak a magne b6-ot es a melatonint,na nekem mist ezek valtak be.

2023. aug. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!