Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet valakiben megbízni?

Hogy lehet valakiben megbízni?

Figyelt kérdés
A párom nagyon megbízható őszinte meg minden nem is csalodtam meg benne soha de valamiért nemtudok benne megbízni sőt senkibe se ha elmegy valahova már egyből arra gondolok hogy más nővel van pedig tudom hogy nem csinálna ilyet. Gondolkoztam hogy apam miatt lehet hogy mikor kicsi voltam megcsalta anyamat meg majdnem ott hagyott minket, meg az előző kapcsolatom az egész egy csalodas volt hogy Mikor megprobaltam benne megbízni már rögtön csalodtam (bocsanat ha ezeknek semmi köze sincs ehhez csak hátha valamiben segit) nagyon féltékeny, tulgondolo ember vagyok voltam már ezer pszichologusnal nem nagyon segitettek valaki esetleg tudna valamit javasolni hogy mi tévő legyek? Előre is köszönöm a válaszokat

2023. aug. 11. 23:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Először magadban kell tudni megbízni. Bíznod kell a képességeidben, a megérzéseidben, önismerettel kell rendelkezned. Ezután egyre inkább képes leszel a mások motivációit megérteni.
2023. aug. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!