Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet valaki tanár mentális...

Lehet valaki tanár mentális betegséggel? Olyan amivel dokihoz kell járni.

Figyelt kérdés
Nem tudok konkrét betegségről ne kérdezzétek mi az. Csak tudom hogy jár magánrendelésre 2havonta.
2023. aug. 13. 03:05
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Tanár az illető bő 1 éve
2023. aug. 13. 03:05
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Bizonyos diagnózisokkal biztosan megengedhető a tanári praxis. Például egy tripofóbiás ember miért ne taníthatna angolt, vagy matekot?
2023. aug. 13. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Nem tudom csak kèrdeztem.

😊😊

Pánikbeteg pl?

2023. aug. 13. 03:49
 4/24 anonim ***** válasza:
32%

Befogja vinni valamilyen modon a lelkiallapotat az osztalyterembe is.Persze a kollektiva nem biztos hogy tudja hogy valami mentalis betegsege van,bar a viselkedese alapjan furcsanak fog tunni nekik is.

Van ilyen pedagogus az ismeretsegi koromben...privatilag nem tudja megoldani a konfliktusait,menekul eloluk,hallgatasba burkolozik.Mint kitunt az osztalyaban sem tudta...szemere hanytak szulok nem jol all hozza a problemakhoz.Amilyen valaki a privat eleteben abbol visz be a munkara is.O nem tartozik a nepszeru tanarok koze,elmondasa szerint nem a tantargya miatt hanem a gyerekek nem szeretik a szemelyiseget.Akkor pedig van felejuk is ha maskent nem finom,rejtett modon valamifele viszonyulasa kulonfele huzasai amit a legtobb dijak nem igazan dijaz es ez eszlelheto.

2023. aug. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
* diàk
2023. aug. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
55%
Sajnos lehet. Az évfolyamomnak egy ilyen keserítette meg az életét több éven keresztül. Többen mi is lelki betegek lettünk miatta! Pszichológiai felülvizsgálat kéne a tanároknak évente! Nem, mentális betegséggel ne legyen tanár!
2023. aug. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

6-os miket csinalt az a tanar?

Igen,ha a msganeleteben kiszamthstatlan,ingadozo lelkiallapotu akkor olyan az osztalyterembe is csak ott maskent nyilvanul meg.

2023. aug. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet egy csomó dolog, ami amúgy a szakmájával összefér. Vagy ha nem férne össze, de nagyon jól kezelik. Csak ennyi alapján nem bélyegezném meg.
2023. aug. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%
6-os vagyok. Kiabált, olyan hangulatingadozásai voltak, hogy pl. egyszer csak összecsapta a naplót és kivonult, vagy felsikított, hogy hogy lehetünk ilyen ostobák. Sértegetett és fenyegetett minket! De senki nem tett semmit, a szülők beszéltek az igazgatóval, de az volt a válasz, hogy jó tanár, nehéz jó munkaerőt találni… Velem meg úgy cseszett ki, hogy végig kitűnő voltam és az érettségin 2-est adott a tantárgyából! Megóvtuk, fellebbeztünk, mert más ilyen szakos tanár nem volt bent! Nő volt az illető!
2023. aug. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%
9-es az is no akirol irtam...Valamilyen modon biztos o is kicseszik a diakokkal.Pl.be van osztva potvizsgara de nem o a potvizsgaztato tanar es lapozza a fuzetet es kerdezget utana megmondja a velemenyet a kollegajanak hogy nem elegseges a tudas.Vagy masik iskolaban szinten potvizsga volt a potvizsgaztato tanar meg a masik tanar atengedte a gyereket o arra szavazott ne engedjek at.De konyorgok nem te tanitod a diakot bar te vagy a masik szakos tanar hogy jossz ahhoz hogy kioktatod a kollegadat? Nem csoda ha nem kedvelik
2023. aug. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!