Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rettegek a kizuhanástól, mit...

Rettegek a kizuhanástól, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Amikor este kimegyek a szabad égbolt alá, akkor elfog a pánik és szorongás, hogy kizuhanhatok az űrbe. Tudom, hogy van gravitáció és minden, de a szorongás győz. Pedig olyan szívesen megnézném a hullócsillagokat.


Mit tehetnék szakember nélkül? Jelenleg nincs úgy pénzem, ha lesz, mindenképp mennék.



2023. aug. 14. 00:03
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
Ez egy kamukérdés.
2023. aug. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a baj ezzel az országgal. Az embernek, ha kéne szakember, nincs pénze.

Pedig ez igen komoly baj. Ezen szakemberen kívül nagyon senki nem tud segíteni. Talán ha valaki, aki tud olyannyira segíteni, az tud rajtad segíteni.

2023. aug. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: a TB-finanszírozott körzeti helyileg illetékes szakrendelésre nem kell beutaló és ha van ott pszichológus, lehet hozzá fordulni (pszichiátriai szakrendelésen pszichológusok is dolgoznak)
2023. aug. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem gyerekként volt ilyenem.


Nagyon szeretem a világűrt és gyerekként gyakran néztem az eget.

Pontosan ugyanez az érzés fogott el, iszonyatosan ijesztő.

2023. aug. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
pedig eljon majd az ido amikor eleg kozel kerulunk egy feketelukhoz es latni fogjuk az egen de lassan szippant be meg korozunk korulotte, aztan egyre gyorsabban de evek alatt gyorsul fel, majd tul gyorsan de addigra mar kihaltunk, aztan beszippant minket mint a porszivo.
2023. aug. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
Hát, ne zuhanj ki!
2023. aug. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező - miért lenne az baj, hogy kizuhannál az űrbe? Szerintem egészen szerencsés esemény lenne. Bárhogy is agyalok a témán, semmi hátrányát nem látom a dolognak.


Tehát annyit tehetsz, hogy sóvárogva várod, hogy a dolog minél hamarabb megtörténjen!

:)

2023. aug. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
És amíg te zuhansz az űrbe, addig szerinted hova megy a gravitáció??
2023. aug. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

Ne aggódj, az ISS-en biztosan majd megkínálnak egy csésze teával, és átadják az ilyen esetekre készletezett biztonsági ejtőernyőt, mellyel már minden netovábbi nélkül hazaugorhatsz!

:)

2023. aug. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!