Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha kiskorúként írtam a kék...

Ha kiskorúként írtam a kék vonalnak online, akkor erről a szüleim tudják értesíteni valahogy?

Figyelt kérdés
2023. aug. 17. 18:07
 1/9 A kérdező kommentje:
írtam nekik, de most retegek , hogy a szüleim rájönnek
2023. aug. 17. 18:14
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. aug. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kek vonal? En valami segelyvonalat hivtam, felvette valami no, dumaltunk hogy megolnem magam, kerdezett 3 - 5 kerdest, valaszoltam ra, o meg reagalt, aztan azt mondta hogy lejart a muszakja viszhall.
2023. aug. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Utana megtettem - de megsem, de azert, mert hiba akadt a muszerben mondjuk ugy, es megmaradtam volna. Igy abba kellett hagynom es rohadt faradt lettem fejben, mert hat... azt erintette.
2023. aug. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudnák, kik a szüleid? Okkal anonim. Hacsak nem nyitnak rád, miközben gépelsz, nem fogják megtudni.
2023. aug. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
olvastam, hogy látják az IP címet
2023. aug. 18. 19:08
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogják megkeresni a szüleid, neked fognak segíteni.

Nem tudom pontosan hogy működik a kékvonal, de minden pszichológusnál és segélyvonalnál az az irányelv, hogy bizalmasan kezelik a rájuk bízott titkokat és neked próbálnak segíteni. Kivételt képez, ha bűncselekményt követtél el, veszélyt jelentesz magadra vagy másokra, mert ezt jelenteniük kell, de még ez esetben is beszélnek róla veled, és segítséget próbálnak nyújtani.


Most rákerestem, a kékvonal konkrétan nem látja az IP-címedet és az adataidat is csak akkor tudja, ha te megadod nekik:

[link]

2023. aug. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! fura mert máshol azt írja, hogy érzékeli az IP címet, de akkor lehet rosszul olvastam.
2023. aug. 19. 18:22
 9/9 anonim ***** válasza:
79%
Én azt tudom elképzelni, hogy teljesen nem tűnsz el a világ elől, tehát ha bűncselekményt követnél el, a rendőrség megtalálna (akár rajtuk keresztül is). De az ügyintéző nem fogja látni az adataidat és nem is kaphatja meg. Meg egyébként valószínűleg nem is tudna vele mit kezdeni.
2023. aug. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!