Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hevesi Kriszta szexuálpszichol...

Hevesi Kriszta szexuálpszichológus foglalkozik konzultációval? Vagyis praktizál?

Figyelt kérdés
Nem tudom pszichológusoknál mi a megfelelő formája a kérdésnek, de arra lennék kíváncsi, hogy foglalkozik e külön emberekkel, vagy csak tanít és oktatással foglalkozik?

2023. aug. 18. 17:43
 1/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
19%

Nem tudom, nekem az lenne az alapelvem, hogy ezen a felületen nem kellene reklámként megjeleníteni olyan vállalkozásokat, aki/ami azért nem fizetett.

Erre a reakció, hogy arcátlanul törlik a beírásom.

Most akkor én vagyok hülye, ha arra gyanakszom, ezek valami fizetett reklámkérdések?

2023. aug. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
megint egy szexualpszichologus kerdes? Mi van augusztusban az emberekkel meg a szex problemakkal?
2023. aug. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Es mi az hogy tanit meg oktat egyaltalan? Hogyan hova? Vagy mi??
2023. aug. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pár éve még biztosan praktizált, de igazán friss infóm sajnos nincs.

#3 Az ELTE PPK-n tanít.

2023. aug. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Jo de mit csinal veled hogy "tanit"?
2023. aug. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Leadja az anyagot, ahogy minden más egyetemi tanár. Több különböző tárgyból is. (De ha nem áll össze, mi az a szexuálpszichológia, és azt hogyan lehet tanítani, akkor ne erőltessük, mert a kérdésedhez hasonlóan a válaszom sem lesz vicces vagy szórakoztató.)
2023. aug. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azta mennyi hihetetlen primitív ember gyűlt össze a kis kérdésem alatt! A szexuálpszichológus nem csak kifejezetten a rossz szexuális élményt próbálja javítani (többek között azt is, ha valakinek azzal van problémája). Számos dologban tud segíteni, ide sorolható a szexfüggőség, egészségtelen vágyak megértése és leküzdése, szexuális fusztráció és nagyoon nagyon sok minden más. Minden ember más és más, teljesen különbözőek vagyunk, ha nem tudsz értelmesen a konkrét kérdésre válaszolni, akkor inkább ne is írj semmit!:)
2023. aug. 19. 11:24
 8/8 A kérdező kommentje:
És nem, nem egy reklámkérdés 🤣
2023. aug. 19. 11:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!