Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért a 25-30-as korosztály...

Miért a 25-30-as korosztály van a legjobban elhanyagolva és kibukva mentálisan leginkább?

Figyelt kérdés
Januárban feküdtem bent pszichiátrián, rengeteg 25-30 éves volt (a többi öreg). Kérdések alatt is szoktam figyelni, hogy mi vagyunk elhanyagolva a legjobban, ha segítséget kérünk. Valóban ezt érdemeljük?

2023. aug. 18. 19:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
81%

10


Vilag baromsaga.


Ket "egeszseges" ember is szulhet az anyuka egy skizofrent, mert olyan a genetikajuk.


Skizofren - egeszseges meg egeszseset is.


A tobbi meg hiaba egeszseges a gyerek ha olyan trauma erte ami pszihotikus depressziova alakukult.

2023. aug. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
4%
11 amiket mondasz, az csak elméletben fordul elő. Skizofrénnek csak akkor lesz egészséges gyereke, ha nem ő neveli. Két mentálisan ép ember meg nem fog skizofrént csinálni. Legfeljebb úgy tesznek a külvilág felé, mintha azok lennének.
2023. aug. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
79%

12


"Tudjuk a választ hogy miért fordul elő ilyen gyakran. Mert mentális betegek csinálnak gyerekeket"


En nem a nevelesrol irtam, hanem a felnovesrol ami magaba foglalja a nevelest. Te meg altalanosan kijelentettel valamit minden mentalis betegsegre.


Altalanosan kijelented emberekre hogy tudjuk, es nem is feltetelezzuk, hanem tudjuk, hogy azert lesz mentalis beteg valaki, mert mentalis beteg az egyik szuloje. Van kockazata igen. Raadasul szerinted fuggetlen attol hogy milyen mentalis betegsegrol van szo, mindig veri a gyereket.


Ezt a gyerekverest axiomakent tunteted fel. Akkora baromsagot irsz hogy az esz elmegy. Lehet teged vertek es te attol lettel olyan amilyen, de nem jelenti hogy ezt mindig elofordul minden mentalis betegsegnel.

2023. aug. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!