Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongással küzdők, ti...

Szorongással küzdők, ti hogyan reagáltok a hangos zajokra?

Figyelt kérdés

Én személy szerint kifejezetten rosszul.

Ma este is pl. nyitott ablaknál alszom és nem tudnék füldugó nélkül mert még egy elhaladó kocsira is felriadnék. Az első ébresztőm néha át is alszom miatta ilyenkor nyáron. De legutolsó randimon is az éles kipufogózajra akaratlanul a fülemhez kaptam a kezem, a srác ki is nevetett miatta.

Ez csak két eset a sok közül. Szintén szorongással küzdők, titeket is nyomaszt a zaj? Vagy többről is lehet szó?


2023. aug. 18. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Lehet hiperézékenység is, én is utálom a zajokat
2023. aug. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Engem nem mindig ennyire, de ha rosszabb napjaim vannak, ingerültebb vagyok, akkor engem is zavarnak.

Én amúgy mizofóniás vagyok, főleg az evés-ivás hangok zavarnak.

2023. aug. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem annyira a szorongás jele, én csak a telefon csörgése és a csengőre reagálok rosszul mert felek hogy ki keres
2023. aug. 19. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ma konkrétan azt hittem meghalok majd megállt a szívem amikor mellettem akkorát dudált a vonat mint az állat, szó szerint fájt a szívem és szédültem utána még sokáig. Más is érzi ilyen extrémen?
2023. aug. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a rossz hangoktól vagyok rosszul és ahogy egyre idősebb leszek, annál rosszabb

Fűnyíró, turmixgép, porszívó, fúró a szomszédban…. Ha nem fognám be a fülem, Szerintem 5 perc után bele is doglenek

2023. aug. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
még a gyereksírás ami egy kiidegelő hang
2023. aug. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!