Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Robitussin helyett tudtok más...

Robitussin helyett tudtok más köhögésgátlót amiben van olyan anyag amivel lehet twíkelni?

Figyelt kérdés
2023. aug. 21. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
hu tojaskam mar megint miben kolbaszolsz
2023. aug. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
81%
Mi az a twíkelés??
2023. aug. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

aki nem tudja miert irtam kolbaszolgatast 1-esben, a robitusin hatoanyaga dextrometorphan-hidrobromide (vagy valamilyen hasonlo bromide, mert van egy masik verzioja bromide helyett de az mergezo). Lenyeg hogy nagy mennyisegben nem arulom el mekkoraban de hallucinogen/stimulans allapotokat okoz, illetve tudatnelkuliseget. Aktiv metabolitja dextrometorphan, az enyhebb metabolit, de a dextrometorphannak is van aktiv metabolitja a dextrorphan ami okozza az igazi "elvezetet". Viszonylag lassan urul ki a szervezetbol, a vernyomas/pulzus az egekben szokott lenni. Nem ajanlatos erre hasznalni. Szoktak mondani kis mennyisegben nyugtato stimulal vagy nyugtato nem emlekszem nagy mennyisegben olyan majdnem mint az LSD.


Lehet kerdezo ellenkezojet fogja allitani, mert felfedtem az igazsagot, de nezzetek utana, igazat mondok. A legpoenabb az, hogy gyogyszertarban veny nelkuli ugye. Bevallom en is probaltam, de nem ertem el azt a mennyiseget hogy erezzek valamit.


Dextrometporhan es dextrorphanra keressetek ra.


Kerdezo, ha egyekent valaszolva a te kerdesedre, van egy jo par, de nem arulom el.

2023. aug. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%

2


a twíkelés szót a kérdező profin leírta, angolul "tweaking".


azt jelenti, hogy egy substantiat (mondjuk Xanax) hatasat akarod kihosszabbitani, erősíteni, de sokan máshogy használják ezt a szót és másra értik. Szóval nem teljesen egyértelmű a kérdező mire kiváncsi ezzel.

2023. aug. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!