Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért küldök a személyi...

Miért küldök a személyi vágyaimmal?

Figyelt kérdés
Nehéz ezt megfogalmazni, de valahogy leírom. Olyan szüleim vannak kikre sajnos nem számíthatok és nem bízhatom. A hibáikat leszűrve valahogy nem lettem olyan mint ők, ebből adódóan még annyira sem érzem jól magam velük mert a hülyeségükben fognak meghalni. Viszonyunk ilyen semleges. Én magam egy szabad, "jóképű", story: iskolát ott hagytam majd estin tanultam mert a korombéli gyerekek pörgését nem tudtam elfogadni, tanárt berugták a padok közé stb, meg pénzem sem volt, de a szakmát leraktam estin és a szakmában vagyok 3 éve(de iskolába nem bántottak, nem a banda feje voltam de benne voltam)., akkor amikor majd eljön az ideje ember vagyok, de mégis pontos vagyok. kiadásokat 2x átgondolóm, kártékony barátokat leszűrtem stb hosszú lenne 23 éves férfi vagyok. Most van egy 5 éves kapcsolatom a barátnőm ilyen csináljuk meg és le van tudva ember és próbál könyörögni egy olyan embernek aki akkor tud megmozdulni amikor annak ott az ideje :D picit úgy érzem nem illűnk össze, de mégis tök jól megvagyunk és jól érezzük magunkat egymással, 5 év után még szeretjük is egymást ami szerintem a mai világban ritka. És folyamatosan baszogatva vagyok, hogy miért állok meg egynél meg szép vagyok top modelleket tudnék össze szedni. (Hozzá teszem nem tartom magam szépnek, de csúnyának sem) és úgy érzem, hogy 2 lelkem van, egy valódi aki kíváncsi más csajra is de be van zárva valahol bennem, meg van egy ami valójában vagyok az életben egy hűséges ember, de arra gondolok ez nem is hűség hanem egy traumatikus vonzódás. Így, hogy nincs senkim csak a barátnőm akiben bízom, meg ő is bennem így kötődöm hozzá mert ha nem lenne nem lenne senki, mindez egy kis szeretettel megspékelve.És fusztrált vagyok mert úgy érzem bennem be van zárva a valódi kalandor, de ez a hovatartozás bezárva tartja, és nem akarom megcsalni, sőt el is tudjuk képzelni a jövőnket, de ezt a kíváncsiságot, vágyat nem tudom hova rakni és csak azt kapom mindenkitől, hogy példaértékű ez a 5 év, de a te korodban 25 csajig meg sem álltam, és csak megy el a fejem fölött az évek. Mi lehet a problémámra a megoldás? Köszönöm

2023. aug. 22. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Kinek küldöd?
2023. aug. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vagy sérült vagyok és pont.? A sebnek is mindig marad hege és csak érezzem jól magam annyi a lényeg, úgy vagyok vele, de ha kíváncsi vagyok egy másik nőre is?! Lehet ez nem is heg hanem egy levegőtől száradt nyílttörés mi már a vérmérgezést várja, de annak is mi a vége nem?! Halál, de én élni akarok annyira nem vagyok fusztrált xD ez szerintem egy fix nyílttörés amivel még járni is lehet mert nem fertőződik el, de ez a probléma fizikai sebnek meg kevés azért nyílttörés.
2023. aug. 22. 13:05
 3/8 A kérdező kommentje:
1/2 aki ért ehhez, vagy élt már át hasonlót és válaszra talált :D
2023. aug. 22. 13:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne másokra hallgass. Ne befolyásoljon, hogy mások mennyit hencegnek a csajozással. Egyébként 99,9%, hogy a fele sem biztos annak, amit mondanak. Meg akik biztatnak, hogy hagyd el a párod, azok tuti nem hagynák el, ha lenne nekik.

De ha te másra vágysz, akkor oké. Csak a te döntésed legyen. Ne másoké.

Viszont ha jól megvagytok és szeretitek egymást, akkor minek más?

2023. aug. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Illetve kevés részletet azért közöltem, hogy átláthatóbb legyen a kiváltó ok, tudom ahány ember annyi szituáció meg nem könnyű téma, de hátha elküld itt valaki felakasztani magamat 😂 mást nem várok, de bizakodó vagyok, hátha kapok értelmes választ.
2023. aug. 22. 13:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Most az a bajod hogy csak 1 csajjal dugtál?
2023. aug. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van aki az esőt veszi el, van aki a tizediket se. Kinek jobb? Én nem tudom. Majd húsz év múlva kiderül. Mindenki tegye,amit a szíve mond. De ne mások ugratására hallgasson. Mert néha utólag kiderül, hogy a nagy hódítók csak nem tudtak őszintén kapcsolódni, és a vérükre fogják, hogy még negyvenesen is keresik az izgalmakat.
2023. aug. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elsőt 🤣
2023. aug. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!