Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mióta depressziós vagyok kb....

Mióta depressziós vagyok kb. az önkielégítésen kívül semmihez sincs kedvem?

Figyelt kérdés

Hogy lehet kijönni ebből az állapotból? Ha a kisujjam is meg kell mozdítani, akkor kb a világ fájdalmát élem át, annyira nehezen veszem rá magam. Pedig nem voltam ilyen, mindig is eljárós fajta voltam.


Mióta nyári szünet van nem tartom senkivel se a kapcsolatot, csak otthon gubbasztok az ágyban fekve. Ha meg ki kell mozdulni elkap a szorongás annyira elszoktam tőle.


2023. aug. 22. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
Antidepresszánst nem szeretnéd kipróbálni?
2023. aug. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy örök körforgás marad ha nem lépsz ki belőle. Azért nem próbálsz másokkal kapcsolatba lépni mert ha magadnak is megtudod csinálni a pillanatnyi örömet mert az egyszerübb. Ezért depresszios leszel és csak tovább csinálod mert mar csak azt hiszed hogy csak ez tud örömet okozni. Próbald esetleg kevesebbet csinalni. Online probalkozhatsz baratkozni, vagy régi ismerosokkel ha vannak barátid kevesbe leszel depresszios.
2023. aug. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!