Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetek azért, hogy ne...

Mit tehetek azért, hogy ne fakadjak sírva mindenen?

Figyelt kérdés

Sajnos néha le kell húznom egy féldecit, hogy egy picit erősítsen meg és ne bőgjem el magam mindenki előtt. Borzasztóan érzékeny lettem, nem is értem mi van. Ha valakit sírni látok, rámjön, ha a halálról van szó, ha az elhúnyt szeretteimről van szó, ha másokéról, ha temetőben látom, hogy valakinek mennyire hiányzik egy családtag, ha elpusztul egy madár, ha ügyesen énekel egy gyerek, mindentől sírvafakadok! Állásinterjún is!

Pszichológushoz is megyek a közeljövőben.

Járt már így valaki? Mi okozhatja? Mit tudok tenni?



2023. aug. 23. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
46%

Gondolom, eleve van valami traumád...

Ilyen hiperérzékenység lányokra jellemző, gondolom, te is az vagy. Mennyi idős vagy?


A pszicho elv a gyökerét próbálja meg felhozni...

2023. aug. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%

Nekem anno a pszichologus konyorgott, hogy irassam fel az antidepresszanst. ( A pszichiaterek az alapjan alairjak a receptet, amit o tanacsol.)

Munkahelyen nem tudtam mar visszamenni a tobbiek koze, olyan durva volt, es igazabol ez volt a jeghegy csucsa, amit lattak.

Mit mondjak. A gyogyszer ota nem ertem, miert szurtam el annyi idot az eletembol, amig eselyt sem adtam a kiprobalasara.

2023. aug. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%

A lelki, érzelmi egyensúlyodat kell megerősíteni. Járj önismereti képzésre vagy pszichológushoz. Interneten is több forrás létezik, pl YouTube-on, Instagramon, Facebookon megtalálható szakemberek (Almási Kitti, Pszicholive, Pszicho for You, Commitment for ourself).

A piát felejtsd el, nem megoldás semmire. Vezess naplót, ahol kiadod magadból a gondolataidat és nem könny formában törnek fel. Ha valakire nagyon dühös vagy, úgy írd ki magadból, mintha egy levelet írnál neki. Azt is hatásosnak mondják, ha erre válaszlevelet is írsz magadnak, az ő nevében.

Plusz a sport is sok feszültséget le tud vezetni.

2023. aug. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!