Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha nem megyek többet kaszinóba...

Ha nem megyek többet kaszinóba egy idő után elmúlik a vágy?

Figyelt kérdés
Függő vagyok, de változtatni szeretnék. Ha nem vagyok kaszinó közelében nem is gondolok rá de ahogy meglátok egyet be akarok menni. Nem megyek be többet, de félek hogy akkor méginkább kívánni fogom. Mit javasoltok? Eljön majd, hogy nem fogok foglalkozni vele?

2023. aug. 24. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz!
2023. aug. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem így volt a sörrel (napi 4-5 dobozzal ittam). Egy idő után elmúlt, viszont nekem volt egy "komoly" célom, azaz hogy le akartam fogyni.
2023. aug. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem meg az a célom hogy majd ne b*sszam el az életem és ne játsszam el a házam s a családom. Most még csak 19 vagyok és kb 2 hónapja kezdtem el játszani de 3 nap alatt függő lettem… Nem is lenne baj, ha kicsi összeggel játszanék még pár évig de gondolok a jövőre is és tudom hogy erre durván rá lehet szokni és akkor már kevésbé lesz könnyű leszokni róla.
2023. aug. 24. 18:39
 4/9 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, h kicsi összeggel játszik egy függő.

Nálad még csak pár hónapja tart, ez még SIMÁN kezelhető, ha most segítséget kérsz. Szólj szüleidnek és/vagy menj pszichológushoz. Hidd el ha most lépsz nem lesz semmi gond. Viszont ha elhanyagolod, abból már lesz. És ezt biztosra veheted.

2023. aug. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Minden kaszinóba be lehet menni és kérni azt, hogy tiltsanak ki onnan, így nem fogsz tudni ott játszani. Ezt online és élő kaszinóval is meg lehet tenni.
2023. aug. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ha nem is kérik el a személyim akkor hogy fognak rájönni hogy én vagyok? Annyi ember közül biztos nem tudják megjegyezni az arcom.
2023. aug. 24. 20:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne kezdd el keresni a kifogásokat. A saját magad kitiltatása egy jó módszer. Nem a te dolgod, h ők hogyan tartják ezt be. Hidd el, aki ki van tiltva onnan, azt kidobják.
2023. aug. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És mi van ha a városomban 45 kaszinó van?
2023. aug. 24. 21:15
 9/9 anonim ***** válasza:
45 kaszinó összesen nincs az országban
2023. aug. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!