Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » El kène mennem pszichiháterhez...

El kène mennem pszichiháterhez, tarthatatlan az èletem a továbbiakban (depresszió), mit kell tennem?

Figyelt kérdés

Budapesti vagyok, kell beutaló a házi orvostól, vagy hogy működik ez?

Elolvastam pár oldalt itt, de nem derült ki.


2023. szept. 1. 16:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve van olyan (tb-s) ellátás, hogy csak online kell kèrdèsekre válaszolni, oda sem kell menni?
2023. szept. 1. 16:59
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell beutaló, de érdemes lehet a háziorvosnál kezdeni. Online TB-s ellátással én nem találkoztam ezen a területen.
2023. szept. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pedig úgy lenne a jó, ha èrintkezni sem kène senkivel sem.
2023. szept. 1. 18:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell beutaló. Oda kell telefonálni és időpontot kérni. A pszichiáter gyógyszerrel kezzel. Ha nem vagy szervi oldalról kivizsgálva, ki fog vizsgáltatni. Nem fog csak úgy szíre-szóra legyógyszerezni, ugyanis más betegségek is okozhatnak hasonló tüneteket.

Én a háziorvosnál kezdtem, labor, kardiológia, tüdő, stb. Mikor minden negatív volt, akkor mentem a pszichiáterhez. Sajnos muszáj megjelenned, mert beszél veled, megnézi a leleteidet ha vannak, tesztet csináltat veled, majd elmondja a gyógyszeres terápiát, amit neked el kell fogadnod és akkor felírja a gyógyszereket. Nálam így volt. Beutaló nem kell, csak időpontot kell foglalni. Nézd meg a neten, hogy területileg hová tartozol. Ne halogasd, tapasztalat.

2023. szept. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én ezt vègig nem csinálom, majd kitalálok valamit.

2023. szept. 3. 18:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!