Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezt a fajta evészavart hogy...

Ezt a fajta evészavart hogy hívják?

Figyelt kérdés
Állati belsőségekből, és a vadhúsból készült ételek esetében, csak úgy tudja megenni az ételt, ha közben arra koncentrál, mintha nem állati eredetű lenne a hús.

2023. szept. 7. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Idiotizmus
2023. szept. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Karnofóbia = fóbia a hústól

Vagy inkább undort érzel? Annak lehet pszichés oka, terhesség, akár gyomorrák is.


A keresőszavak között miért szerepel a Reagila? "Antipszichotikumoknak nevezett gyógyszerek csoportjába tartozik. Skizofréniával élő felnőttek kezelésére szolgál"


Összefügg a kérdéssel a gyógyszereddel? Attól tartasz, hogy ez az evészavar mellékhatása a gyógyszerednek? Nyugodtan kérj segítséget az orvosodtól, itt sajnos laikusként nem fogunk tudni ebben segíteni, ehhez szakképzett orvos szükséges.

2023. szept. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
en pl. semmilyen állati belsőséget nem eszek meg. ez nem evészavar, ezt úgy hívjak, hogy finnyás vagy válogatós
2023. szept. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%

Milyen baromság, hogy evés közben koncentrál valami másra?!

Egyszerűen ne egyen olyat, amit nem szeret.

2023. szept. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#2: A normál csirke, sertés, marhahússal nincsen problémám. Csak a belsőségekkel, és a vadból készült étellel. Nem is nagyon fogyasztok ilyesmiket, kivéve, ha a család megkínál. Akkor úgy, hogy közben arra gondolok, hogy emberi eredetű a hús.


Igen, szedtem Reagilát régebben evésproblémákra.

2023. szept. 7. 13:08
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
De nem értem, ez miért evés zavar meg pszichiátriai kórkép? Szinte mindenkinek van olyan étel, amit utál, és/vagy undorodik tőle, ez teljesen normális. Ha nem esik jól, ne egyed, problem solved.
2023. szept. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell magadra erőszakolni, ha nem ízlik. Én se eszek ilyeneket. Nincs ezzel semmi baj.
2023. szept. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk az elég para, hogy arra gondolsz, hogy emberi hús


Szerintem keresd fel az orvosod, lehet pszichiátriai oka is annak, hogy ennyire undorodsz tőle, bár ez az emberi húsos dolog para

2023. szept. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!